Naujienos

Švęsk kartu Vilniaus 698-ą gimtadienį!

2021-01-15

Sausio 25-ą dieną Vilniui sukanka 698!
 
Kviečiame gimtadienį sutikti saugioje namų aplinkoje – jūsų laukia ne tik specialios gimtadienio vaišės iš Vilniaus restoranų, bet ir daugiau kitų pramogų jūsų akims, ausims, gomuriui, mintims ir net širdžiai!
???? Akims:
Vilniaus gimtadienio dieną – sausio 25-ąją – nušvis keturi Vilniaus tiltai.
Mažasis Vilniaus šviesų festivalis: gimtadienio proga mieste nušvis Gedimino pilis bei paminklo Gediminui kardas. Didysis festivalis nukeltas ir jūsų lauks vasarą.
???? Ausims:
Specialus Vilniaus gimtadienio Spotify playlistas. Netrukus čia publikuosime nuorodą į jį.
Dar viena muzikinė staigmena šiuo metu derinama – sekite naujienas. ????
???? Gomuriui:
Sausio 21-31 d. švęsk namuose su specialiais pasiūlymais iš Vilniaus restoranų – jų ieškok Wolt ir Bolt Food programėlėse.
Skani staigmena „Vakarienės prenumeratos“ gavėjams – laukite gimtadienio dieną.
???? Mintims:
Interaktyvus renginys „Vilniaus mitų griovėjai“. Vilnius – didis miestas, poetų apdainuotas ir legendomis apipintas. Bet kurios istorijos iš praeities tiesą byloja? Kartu su Martynu Starkumi, Vytaru Radzevičiumi ir 6 istorikų komanda išnarpliokite Vilniaus mitus ir juos sugriaukite. Turėsite progą pasitikrinti savo žinias apie sostinę Vilnių, o patys žingeidžiausi bus apdovanoti specialiais prizais. Renginį rasite čia. 
 
Alternatyvaus miesto pažinimo platformos „Neakivaizdinis Vilniaus“ staigmenos: Vilniaus gimtadienio žaidimas-žinių patikrinimo testas, speciali gimtadienio dovana „Vilniaus nuotaikų žemėlapis“ – kaip atrodytų sostinė, jei jos spalvas rinktumėtės Jūs? Sekite paskyrą Neakivaizdinis Vilnius Facebooke.
Dalyvaukite LRT “Prototo” žaidime spalio 26 d. – jame bus klausimų apie Vilnių, o Vilnius įsteigė savo prizą.
???? Širdžiai:
Kiekvienas gimęs per Vilniaus gimtadienį sausio 25 d. tradiciškai gaus po smėlinuką su užrašu „Vilnius ???? Tave“ ir 698 gimtadienio logotipu. Taip pat atkeliaus ir laiškas sveikinantis gimus per Vilniaus gimtadienį.
Net ir per karantiną švęskime Vilniaus gimtadienį! ????????