Naujienos

Pirma ilsėkis, paskui veik! Ketinimų formulavimo dirbtuvės

2021-01-07

Metams prasidėjus, daug kas galvotrūkščiais puola užsirašyti naujus tikslus. O galbūt jie jau užrašyti metų pabaigoje ir dabar juos reikia skubiai vykdyti? Atkakliai, ryžtingai, drąsiai, juk pažadėta sau.
 
Žinome, kad didžioji dalis žmonių tų Naujametinių tikslų ar pažadų sau neįgyvendina. Priežasčių tam yra begalės.

Ar pagalvojote kada, kad pravartu būtų pirmiausia pasirūpinti kokybišku poilsiu, o jau tada kelti tikslus ir ruošti planus jų įgyvendinimui?
 
O kas jei kokybiškas poilsis būtų vienas iš jūsų Naujametinių tikslų?
Tiems, kurie esate nuolatiniame bėgime, vis siekiate tikslų pamiršdami ilsėtis, labai rekomenduočiau stabtelėti ir susimąstyti. Kur lekiu? Kas ten manęs laukia? Ar esu laimingas lėkime? Ar dar atsimenu, kaip jaučiuosi pailsėjęs? O gal tai buvo taip seniai, kad net atrodo, kad poilsio niekuomet ir nebuvo? O gal žinau, kad poilsio man tiesiog nereikia? Ilsisi tik tinginiai? Ar esu patenkintas savo pasiekimais? O savijauta?
Aš, Agnė Zinkevičiūtė, daugiau kaip dvidešimt metų dirbu su žmonėmis, kurie sau kelia skirtingus tikslus. Padedu jiems sudėtingais gyvenimo momentais, kai jie atsiduria kryžkelėje, kai reikia priimti itin rimtus sprendimus, lemsiančius jų ateitį, jų gerovę. Vis įsitikinu, kad tie, kurie į kryžkelę patenka turėdami energijos, lengviau priima sprendimus ir juda toliau. Tie, kurie kryžkelėje atsiduria su apytuščiu kuro baku, stringa ilgesniam laikui. Kad kurti pokytį, ypač tą rimtąjį, o gal net ne vieną, mums reikalinga energija. Kuriančioji energija.
 
Taigi, kviečiu į ketinimų formulavimo dirbtuves, kuriose atsakysiu į klausimus:
- Kaip reguliariai papildyti energijos atsargas?
- Kaip susijungti su vidine išmintimi, kuri neklysta?
- Kaip formuluoti prasmingus ketinimus?
- Kaip savo ketinimus įgyvendinti su džiaugsmu?
Darysime keletą atsipalaidavimo praktikų.
Taip pat turėsime laiko užsirašyti savo išjaustus ketinimus 2021 -iesiems metams.
Šios dirbtuvės vyks pirmą Jaunaties dieną. O tai reiškia, kad mūsų užrašytiems ketinimams pildytis turėsime Visatos palaikymą.
 
KADA? Sausio 13 d. 18:00 – 20:00
VIETA
Dirbtuvės vyks uždaroje Facebook‘o grupėje, prie kurios jus prisijungsiu gavusi jūsų apmokėjimą. Įrašas grupėje liks 10 dienų po gyvos transliacijos, taigi, jei transliacijos dieną negalėsite dalyvauti, įrašą galėsite peržiūrėti vėliau.
KAINA
24 EUR, mokama bankiniu pavedimu arba per REVOLUT. Tolimesnė informacija bus pateikta užsiregistravus.
 
REGISTRACIJA
El. paštu agne@aztraining.lt arba telefonu 8610 19960
Daugiau informacijos apie Agnę Zinkevičiūtę rasite jos svetainėje www.aztraining.lt