Naujienos

Lietuvos moksleiviai dalyvavo projekte „Sportuoju namie - saugau Tave“

2020-04-23

2020 m. balandžio 20 d. 20 val. pasibaigė LMŽ „Sportuoju namie - saugau Tave“ projektas, kurio tikslas karantino metu stiprinti mokinių sveikatą, skatinti sistemingai sportuoti namuose ir skatinti kūno kultūros mokytojų ir mokinių bendradarbiavimą. Projektą organizavo ir vykdė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Šiandien galime suvesti rezultatus.

Iš viso šiame projekte dalyvavo 42 Lietuvos mokyklos, virš 250 mokinių iš Vilniaus, Kauno, Kauno raj., Šiaulių, Šiaulių raj., Alytaus, Tauragės, Panevėžio, Šalčininkų, Vilniaus raj., Rietavo, Kelmės ir kt miestų, kurie siuntė filmuotą medžiagą, kaip jie sportuoja namuose.

Paskelbtame LMNŠC konkurse iš 42 dalyvavusių mokyklų I vietą užėmė Vilniaus Vl. Sirokomlės g–ja (55 film.), II-ji liko Vilniaus raj. Mickūnų g-ja (35 film.), III-ti  Rietavo sav. Tverų g-ja (30 film). Šios mokyklos bus apdovanotos LMNŠC taurėmis, diplomais ir marškinėliais.

Buvo skelbtas konkursas 30-čiai mokinių, kurie suriks daugiausiai patiktukų, už siųstą mankštos filmuką. Tame trisdešimtuke 9 Vilniaus m-lų mokiniai: 4 vietoj – Vl Sirokomlės g-jos mokinys Rolandas, 17 v. – T. Vokės mokinys Aleksandr, 18-20-22-23 v.  – Vl. Sirokomlės g-jos mokiniai Marcin – Monika –Sylvester –Kasper; 26 v. – VGTU inžinerijos licėjaus mokinys Emilis; 28-29 v. vėl Vl. Sirokomlės g-jos mokiniai Rafal V. – Patryk P. Geriausi 30-ko mokiniai bus apdovanoti LMNŠC marškinėliais.

Iš Vilniaus miesto projekte dalyvavo 10 mokyklų mokiniai; Vl. Sirikomlės g-ja, Grigiškių g-ja, P.Vileišio prog., Baltupių prog., T.Vokės g-ja, J. Basanavičiaus g-ja, VGTU inžinerijos licėjus, Palaimintojo T. Matulionio g-ja, Lazdynų m-la, Šv.Kristoforo prog.

I v. – Vl. Sirokomlės g-ja,

II v. - Grigiškių g-ja

III v. dalinasi – Šv.Kristoforo prog. ir VGTU inžinerinis licėjus.

 

VšĮ „Sveikas miestas“ kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Vilniaus mokyklų mokytojams, kad sudomino savo auklėtinius šiuo projektu ir mokiniams, kad taip sumaniai, įdomiai organizavo savo aktyvią fizinę veiklą namuose ir ja pasidalino su kitais.

Visi mokiniai ir mokytojai bus apdovanoti atminimo diplomais, o 1-3 vietas šiame projekte užėmusios mokyklos taurėmis, mokiniai ir mokytojai prizais.