Naujienos

Judėk šiandien – švytėk rytoj!

2020-01-27

NIA šokis

NIA studija kviečia nemokamai išbandyti NIA šokio techniką, kurios pagrindinis tikslas stiprinti ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą.

NIA kviečia pasinerti į šokio magiją. Treniruotėse gausu įvairių šokių stilių – disko, džiazo, lotynų bei afrikietiškų ritmų. Tvirtybės ir tikslumo suteikia Aikido, Taekwondo ir  Tai Chi judesiai, o visa tai apjungiama gydomosiomis technikomis.

NIA praktikuoti gali visi – bet kokio fizinio pasirengimo ar amžiaus. Kiekvieną judesį galima atlikti pritaikant pagal savo galimybes ir įsiklausant į savo kūno pojūčius. Tai sistema, kuri stiprina visą kūną ir lavina pagrindines fizines ypatybes: jėgą, ištvermę, lankstumą, koordinaciją. Ta pati treniruotė gali būti ir labai rami, bet ir pakankamai intensyvi, todėl gerina širdies ir kraujagyslių sistemos darbą. Tai tam tikrų ir intelektinių užduočių mišinys, kur lavinamas atidumas, kūrybiškumas, žaismingumas. Praktikuoti galima pradėti bet kada ir nebūtina mokėti šokti.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 18.30 val. Lvovo g. 9, Vilnius. Būtina registracija: www.niastudija.ltinfo@niastudija.lt, 8 612 403 97.