Naujienos

Dalyvaukite nemokamoje linijinių šokių pamokoje

2020-01-24

Vasario 3 d. šokių studija „Judesys“ organizuoja NEMOKAMĄ pirmąją naujos linijinių šokių grupės pamoką – kviečiame prisijungti ir atrasti nepaprastą malonumą šokti. Pirmojoje linijinių šokių treniruotėje pažadame smagią pažintį su šiuo šokio žanru: skambant nuotaikingai muzikai mokysimės bazinių judesių, nesudėtingų kompozicijų ir smagiai leisime laiką.  

Linijiniai šokiai ypatingi tuo, jog jais užsiimti gali praktiškai bet kokio amžiaus, sudėjimo ir fizinio pasirengimo asmenys – laukiami visi norintys išmokti šokti. Kad treniruotės būtų ne tik smagios, bet ir naudingos didelį dėmesį skiriame Jūsų kūno fiziniam paruošimui bei stiprinimui. Pamokos metu draugiški ir profesionalūs „Judesio“ treneriai bus pasirengę Jums padėti bei atsakyti į kylančius klausimus.

Lauksime Jūsų adresu: Šokių klubas „Judesys“, Lakūnų g. 24

(PC „Outlet park“ / B1 įėjimas / laisvalaikio terasa / 2 aukštas / 13 salė)

Rekomenduojama apranga: laisvi, judesių nevaržantys drabužiai ir patogūs sportiniai bateliai.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:

tel. +370 689 90888

el. paštu: judesys.eu@gmail.com

arba mūsų svetainėje:www.judesys.eu

Laikas: Vasario 3 d., 20:00-21:30 val.

*Šokių klubas „Judesys“ – nuo 2011 metų veikianti šokių mokykla, priklausanti Lietuvos linijinių šokių federacijai. „Judesys“ organizuoja ne tik linijinių, bet ir pramoginių, solo latino šokių grupes suaugusiems ir jaunimui, siūlo individualias ir vestuvinių šokių pamokas. Klubas siekia geriausių rezultatų, todėl nuolat dalyvauja įvairiuose šokių čempionatuose Lietuvoje ir užsienyje bei pats organizuoja šokių renginius, šventes ir varžybas.