Naujienos

Capoeira vaikams - atvirų durų diena

2020-09-30

Vaikų ir jaunimo klubas ŠATRIJA kviečia į atvirą Kapueiros pamoką vaikams 8-13 m. Penktadienį, Spalio 2 d. 16:00-17:00 val., Kalvarijų g. 156, Vilnius.
 
Mokytojas Sergej Spiridonov (Monitor Spiser) plačiau papasakos apie šį unikalų brazilų kovos meną ir kvies visus atvykusius išbandyti kapueira patiems!
Paprastai kapueira užsiimama basomis, apranga turi būti patogi, kad galėtumėte laisvai judėti.
REGISTRACIJA BŪTINA tel. +37067390019.
 
 
Capoeira (tariama kapueira) yra nacionalinis brazilų kovos menas, įtrauktas į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą, kuris apjungia savyje tokius elementus kaip spyriai kojomis, staigios atakos ir pabėgimai, akrobatika, muzika, žaidimas, klasta, šokis, istorija ir filosofija.
Capoeiros nauda akivaizdi. Ji ne tik lavina ištvermę, koordinaciją, lankstumą, koncentraciją, suteikia daug gerų emocijų, bet ir skatina peržengti per save, įveikti fizinius iššūkius, praplečia draugų ratą.
Muzika ir ritmas yra neatsiejama kapueira dalis. Ji nustato žaidimo greitį ir stilių, kuris reikalingas žaidžiant rate (vad. roda), kurį sudaro bataria (muzikos instrumentai), ritmą plojantys žaidėjai ir du rate žaidžiantys asmenys (port. capoeiristas). Muziką sudaro įvairūs ritminiai instrumentai, dainos ir plojimai – taip sukuriama nepakartojama atmosfera kovos žaidimui, palaikanti žaidėjų dvasią ir energiją.
 
COVID-19 PREVENCIJOS TAISYKLĖS
 
Klubo patalpose dėvėkite burną ir nosį dengiančias apsaugines kaukes, respiratorius ar kitas priemones (privaloma vaikams nuo 6 m.).
 Plaukite ir dezinfekuokite rankas.
 Laikykitės saugaus, ne mažesnio nei 1 metras, atstumo nuo kitų asmenų.
 JEI ESATE LYDINTYSIS ASMUO, LABAI JŪSŲ PRAŠOME VAIKŲ LAUKTI NE KLUBO PATALPOSE.
 Klube DRAUDŽIAMA lankytis asmenims, turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijos požymių, pavyzdžiui, karščiuojantiems, sloguojantiems, kosėjantiems.
 
Sužinokite daugiau čia.