Naujienos

Aktyvus vasaris mokyklų žaidynėse

2020-02-12

Paaiškėjo pirmieji Vilniaus Lietuvos mokyklų žaidynių čempionai ir prizininkai.

Sausio 31 dieną Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos pradinių klasių kvadrato komanda finalinėse varžybose iškovojo II vietą (mokytoja A. Pivoriūnienė).

Vasario 1 dieną Druskininkuose vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų slidinėjimo slidėmis ir snieglente varžybose Vytauto Didžiojo gimnazijos vaikinų komandos iškovojo I vietas (mokytoja E. Medzevičienė), Vilniaus Pilaitės g-jos vaikinų komandos užėmė ketvirtas vietas.

Vasario 1 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų  finalinės varžybos, kuriose Vilniaus VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių komanda iškovojo ketvirtą vietą ir vyresnių klasių tarpe Vilniaus Jėzuitų g-jos komanda taip pat iškovojo ketvirtą vietą.

Vasario mėn. toliau vyksta  DSV estafečių varžybos, prasidėjo tinklinio varžybos, vasario pabaigoje vyks golfo varžybos ir pradinių klasių šaškių varžybos.

Vasario 6 dieną Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ sporto bazėje vyko miesto stalo teniso varžybos. Dalyvavo 4 merginų ir 9 vaikinų komandos. Vilniaus čempionais tapo A. Vienuolio progimnazijos merginų komanda (mokytoja R. Mugevičienė) ir Vilniaus licėjaus vaikinų komanda (mokytoja I. Nadzeikienė). Šios komandos atstovaus Vilniaus miestą zoninėse varžybose vasario 14 d. Šalčininkuose.