Naujienos

A.Goudelockas apie I.Buva: „Nesu tikras ar esu matęs žmogų, kuris žaidė tokias rungtynes“

2021-04-16

Ivanas Buva

Dešimtajame „Iš arti“ epizode – keturių Vilniaus „Ryto“ komandos narių pasakojimai apie akistatą Kaune. Ivano Buvos parodytas žvėriškumas, lemiama ataka bei prasminga pergalė kapitono šeimai.

I.Buva prieš Kauno „Žalgirį“ pelnė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 39 naudingumo balus.

„Jis turėjo žvėrišką mačą. Nesu tikras ar esu matęs žmogų, kuris žaidė tokias rungtynes, – tikino Andrew Goudelockas. – Ivanas pataikė tritaškius, dvitaškius, atkovojo kamuolių puolime. Jis atrodė lyg žvėris ir kaip jo mėgstamiausias krepšininkas Jokičius, apie kurį jis mėgsta kalbėti. Matau, kad Ivanas stebi jo žaidimą žvelgiant į tai, kaip jis žaidė tą vakarą. Esu labai laimingas dėl jo, mes daug kalbamės nuo to laiko, kai jis atvyko čia.“

Kalbėdamas apie kitą komandos draugą, kroatas pabrėžė, kad Dovis jam primena vieną iš Graikijos krepšinio legendų.  

„Dovis yra kaip Diamantidis, jis turi 0 taškų, bet kai reikia pelnyti taškus – jis pataikys. Tai antros tokios Dovio rungtynės, kai jis galbūt nėra geriausias taškų rinkėjas, bet jis pelno taškus. Labai dėl to džiaugiuosi“, – mano I.Buva. 

 Paskutinės „Ryto“ atakos metu iniciatyvos ėmęsis Dovis, anot vyr. trenerio asistento Gusto Maskoliūno, nutraukė derinį, bet šis išskyrė jo charakterį.

„Susitarimas tikrai nebuvo toks, bet Dovis jau vienas rungtynes ištraukė, todėl aš galvoju, kad jis nusprendė ištraukti dar vienerias. Gerai, vyras su stipriu charakteriu“, – atsakė „Ryto“ vyr. trenerio asistentas G.Maskoliūnas. 

Pergalę „Ryto“ komanda skyrė Arno Butkevičiaus šeimai susilaukus dukros.

„Mes turime komandos grupę, kurioje visi sakėme, kad ši pergalė dėl Arno šeimos, jis atsiuntė mums dukros nuotrauką. Tai buvo gera patirtis visomis prasmėmis, visi jį sveikinome“, – džiaugėsi A.Goudelockas.

Žiūrėkite video: https://youtu.be/szPIlgj6DBA