Naujienos

Treniruočių STIMULUS projektas „Treniruočių gyventojams organizavimas “ bendrai finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis

2021-01-14

Treniruočių studija STIMULUS kartu su Sporto rėmimo fondu nuo 2020 m. rudens sėkmingai vykdo projektą „Treniruočių gyventojams organizavimas” pagal Sporto rėmimo fondo veiklos sritį Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą. Projekto metu Vilniaus miesto savivaldybės darželių darbuotojams du kartus per savaitę organizuojamos nemokamos mankštos, pagrįstos sveikatingumo, kineziterapinių, pilates mankštų principais. Projekte šiuo metu dalyvauja du lopšeliai – darželiai – „Pasaka“ ir „Žiburėlis“.

Projekto organizatorius teigia, kad projekto tikslinė grupė - suaugusieji, dirbantys biudžetinėse ugdymo įstaigose, buvo pasirinkti ne atsitiktinai. Projektas orientuotas į mažas pajamas gaunančius viešųjų įstaigų darbuotojus, nes, kaip taisyklė, šių profesijų atstovai gauna mažą darbo užmokestį, todėl mokamos fizinės veiklos nėra jų pasirinkimo prioritetas. Projektu siekiama į fizines veiklas įtraukti vidutinio ir vyresnio amžiaus asmenis, sudarant jiems galimybę sportuoti du kartus per savaitę.

Prasidėjus projektui mankštos buvo organizuojamos darželių patalpose, tad dalyvaujančios darbuotojos labai džiaugėsi galimybe sportuoti ir sutaupyti laiko. Šiuo metu dėl esamos karantino situacijos treniruotės organizuojamos nuotoliniu būdu. Treniruočių studija STIMULUS mano, kad itin svarbu raginti darbdavius ieškoti tinkamų ir veiksmingų darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo būdų. Taip pat tikslinga raginti tiek valstybines, tiek privačias įmones, suteikti finansinį ar kitokį paskatinimą darbuotojams, kurie rūpinasi savo fiziniu aktyvumu, taip pat užtikrinti tinkamas darbo higienos sąlygas.

Treniruočių studija STIMULUS kviečia ir kitus susidomėjusius valstybinius darželius susisiekti (el. paštu info@stimulus.lt) dėl galimybės dalyvauti Sporto rėmimo fondo finansuojamame projekte ir pasiūlyti savo darbuotojams dvi nemokamas treniruotes per savaitę su profesionaliais, ilgametę darbo patirtį turinčiais treneriais.