Naujienos

Permainos Vilniaus savivaldybės įstaigoje „Sveikas miestas“ – keisis vadovas, veiklos kryptys

2021-06-01

Sporto, sveikatingumo srityje veikiančios viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ laukia kardinalūs pokyčiai. Prieš daugiau nei dešimtmetį įsteigta organizacija, kvietusi vilniečius dalyvauti sporto renginiuose, sveikatingumo užsiėmimuose, įvairiose iniciatyvose, nuo šiol bus atsakinga ir už miestui itin svarbią  sritį – sporto infrastruktūrą.

„Džiaugiuosi galėdamas ilgą laiką vadovauti šiai organizacijai. Per prabėgusius metus buvo nuveikta išties nemažai – suorganizuoti šimtai renginių, čempionatų, prisidėta prie tarptautinių renginių ir projektų. O, per pastaruosius porą metų, įstaiga tapo atsakinga ir už Fabijoniškių baseino administravimą, pradėjo prižiūrėti ir atnaujintus miesto mokyklų aikštynus, Baltojo tilto erdvę.  Bet šiai įstaigai reikia ir pokyčių, jai keliami išties ambicingi planai, tad tik kuo nuoširdžiausiai noriu padėkoti už ilgametį pasitikėjimą ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės naujam vadovui“, - VšĮ „Sveikas miestas direktorius Mantas Paulauskas.

Mantas Paulauskas pradėjo vadovauti organizacijai nuo pat jos įsteigimo – 2011 m. lapkričio 4 d.

VšĮ „Sveikas miestas“ vadovas darbus užbaigs iki birželio 1 d. Tuomet bus skelbiamas vadovo konkursas, formuojama nauja įstaigos valdyba. Tačiau „Sveiko miesto“ laukia ne tik pokyčiai vadovybės struktūroje, bet ir esminė pertvarka. Artimiausiu metu įstaiga pakeis pavadinimą ir didžiąją dalį savo funkcijų. Jai numatoma suteikti „Active Vilnius“ vardą ir pavesti kuruoti sostinės sporto infrastruktūros priežiūros ir plėtros klausimus.