Žaidynių “Šiauliai2012″ simbolis Šauliukas svečiuojasi Vilniuje ir žada išbandyti ekstremaliausias „Vilnius Challenge“ trasos vietas! Sveikas Miestas

Žaidynių “Šiauliai2012″ simbolis Šauliukas svečiuojasi Vilniuje ir žada išbandyti ekstremaliausias „Vilnius Challenge“ trasos vietas!

2012-06-01

Sveikas miestas komanda pakvietė žaidynių “Šiauliai2012″ simbolį – Šauliuką – atvažiuoti pasisvečiuoti Vilniuje ir sugundė mesti iššūkį sudalyvauti  „Vilnius Challenge“  ir iš arti pamatyti, bei patirti galybę nuotykių…

Tiems, kas nelabai pažįsta, ar žino Šauliuką, trumpai pristatysime jį:

Šauliukas yra žaidynių Šiauliai2012 simbolis! Liepos pradžioje Šiauliuose vyks 5-osios TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynės, kurios taip ir vadinasi “Šiauliai2012″. Jis yra šių žaidynių simbolis. Jau kurį laiką jis pasirodo tai šian tai ten, kviečia ne tik būsimus žiūrovus atvykti į Šiaulių kraštą liepos 5-11 dienomis, bet drąsina ir sporto mylėtojus registruotis bei tapti dalyviais.

Trumpai apie žaidynes:

5-osios TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynės „Šiauliai 2012“ – naujausias iššūkis šalies ir miesto kūno kultūros, sporto, kultūros organizatoriams bei Šiaulių bendruomenei. Tai ir puiki proga ne tik parodyti, ką moki, bet ir susipažinti su įvairių šalių, tautų atstovais, išmokti jų tradicinius žaidimus, pasigalinėti įvairiose rungtyse.

Žaidynių tikslas – per sportinius mainus suvokti ir pripažinti skirtingas nacionalines kultūras, skatinti bendradarbiavimą, taiką ir gerovę. Skirtingai nuo aukščiausiojo lygio profesionalių sporto varžybų, čia neteikiama pirmenybė pergalei, paprastai tai yra tradicinis, visiems prieinamas sportas.

5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių „Šiauliai 2012“ programą sudarys tradicinių sporto šakų varžybos, parodomosios sporto šakos, neįgaliųjų varžybos, čempionatai, muzikos, kultūros renginiai, mokslinės konferencijos ir seminarai.

Prieš 4 metus Busane (Korėja) dalyvavo 10 300 sporto visiems entuziastų: 2613 iš užsienio šalių ir 7687 žaidynių šeimininkų, korėjiečių. Rekordinis buvo ir dalyvavusių šalių skaičius – 101 (35 Europos, 33 – Azijos, 18 – Amerikos, 13 – Afrikos ir 2 – Okeanijos šalys).

Įdomu, ar pavyks sukviesti dar daugiau dalyvių į Lietuvą?

Daugiau informacijos rasite: www.siauliai2012.lt

Šį šeštadienį Šauliukas išbandys ekstremaliausias „Vilnius Challenge“ trasos vietas!!! Ateik ir TU!

„Vilnius Challenge“ dalyviams šeštadienį teks įveikti orientavimosi, bėgimo, važiavimo dviračiu, irklavimo, plaukimo, virvių, riedučių rungtis. Varžybų organizatoriai prognozuoja, kad mėgėjų grupėje nugalėtojų komanda finišą pasieks per maždaug 3 val. 50 min. Profesionalai – per maždaug 7 val. 50 min. Varžybų starto ir finišo vieta – Vilniaus Vingio parkas.

Šiemet „Vilnius Challenge“ varžybų organizatoriai pagalvojo ne tik apie 400 komandų iš Lietuvos ir 10 pasaulio šalių, bet ir apie varžybų žiūrovus – įdomiausias varžybų akimirkas palaikymo komandos ir visi kiti žiūrovai, galės stebėti specialiuose „karštuose” taškuose. Taip pat, ir patys nemokamai sudalyvauti  specialiai „Vilnius Challenge“ varžybų  žiūrovams įrengtoje nuotykių parko kliūčių ir išbandymų trasoje.

   Iki pasimatymo 6-ienį “Vilnius Challenge” trasose!!!