KVADRATO VARŽYBŲ NUOSTATAI Sveikas Miestas

KVADRATO VARŽYBŲ NUOSTATAI

2017-2018 M. M. VILNIAUS MIESTO MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ

KVADRATO VARŽYBŲ NUOSTATAI

 

I. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. Varžybų tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį tautines vertybes.

2. Uždaviniai:

2.1. didinti mokinių motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla laisvalaikiu, skatinti juos sistemingai mankštintis, sąmoningai rūpintis savo sveikata ir fiziniu tobulinimusi, ieškant naujų fizinio aktyvumo formų bendrojo ugdymo mokyklose;

2.2. suteikti kiekvienam mokiniui galimybę sportuoti nepatiriant jokios diskriminacijos ir jaučiant olimpinę dvasią, kuri reikalauja tarpusavio draugiškumo, solidarumo ir kilnaus elgesio supratimo;

2.3. Skatinti juos garbingai kovoti ir atstovauti mokyklą Vilniaus miesto mokyklų ir Lietuvos mokyklų kvadrato varžybose.

 

II. VADOVAVIMAS IR VYKDYMAS

3. Varžybų organizatoriai – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamentas ir viešoji įstaiga ,,Sveikas miestas“

4. Varžybų vykdytojai – Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklos.

5. Varžybų vyriausiasis teisėjas – Egidijus Šustauskas, viešosios įstaigos ,,Sveikas miestas“ projektų vadovas, tel. nr. +370 6 011 7254; el. paštas: zaidynes@sveikasmiestas.lt.

III. Dalyviai

 

6. Varžybose dalyvauja dviejų amžiaus grupių Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių komandos:

6.1. pirma amžiaus grupė –2007 m. gimimo ir jaunesni;

6.1.1. komanda mišri – 5 mergaitės, 5 berniukai, 2 atsarginiai (1 mergaitė ir 1 berniukas), 1 mokytojas–vadovas, 1 teisėjas.

6.2. antra amžiaus grupė –2005 m. gimimo ir jaunesni;

6.2.1. mokinių varžybos vykdomos atskirai tarp mergaičių ir berniukų komandų;

6.2.2. mergaičių ir berniukų komandų sudėtis – 8 žaidėjai, 2 atsarginiai, 1 mokytojas–vadovas, 1 teisėjas.

 

IV. Programa IR MOKYKLŲ PASKIRSTYMAS Į POGRUPIUS

 

7. Vykdomos zoninės, tarpzoninės ir finalinės kvadrato varžybos ir vykdomos pagal 2006 m. patikslintas kvadrato žaidimo taisykles;

7.1. taisyklės paskelbtos www. lmnsc.lt.

2007 m. gimimo. ir jaunesni

Vidas Grigas, vyriausiasis teisėjas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos kūno kultūros mokytojas, tel. nr. 8686 78218, el. paštas vidas.grigas@gmail.com;

I  POGRUPIS

II  POGRUPIS

III  POGRUPIS

IV  POGRUPIS

1. Vilniaus Jeruzalės progimnazija 1. Vilniaus “Genio” progimnazija 1. Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 1. VGTU inžinerijos licėjus
2. Vilniaus Balsių progimnazija 2. Vilniaus “Žiburio” pradinė mokykla 2. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija 2. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
3. Vilniaus Antakalnio progimnazija 3. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla 3.Vilniaus Vaduvos draželis – mokykla 3. Tuskulėnų gimnazija
 4. Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija 4. Vilniaus “Ryto” progimnazija 4.Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla 4. Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla

V POGRUPIS

VI POGRUPIS

VII POGRUPIS

VIII POGRUPIS

1. Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla 1. Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla  1. Vilniaus ,,Ąžuolyno‘‘ progimnazija 1. Vilniaus “Sietuvos” progimnazija 
2. Vilniaus Žaros gimnazija  2. Vilniaus Medeinos pradinė mokykla 2. Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“ 2. Vilniaus “Pelėdos” pradinė mokykla
3. Vilniaus “Vilnios” pagrindinė mokykla 3. Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla  3. Vilniaus Žėručio pradinė mokykla 3. Vilniaus Viršuliškių mokykla
4. UAB Karalienės Mortos mokykla  4. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija 4. Sausio 13 -osios mokykla  4. Vilniaus Maironio progimnazija

IX POGRUPIS

X POGRUPIS

XI POGRUPIS

XII POGRUPIS
1. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija 1. Vilniaus Simono Konarskio mokykla  1. Vilniaus Naujininkų mokykla  1. Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla
2. Vilniaus ,,Spindulio” progimnazija 2. Vilniaus Filaretų pradinė mokykla 2. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija  2. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
3. Vilniaus Lazdynų mokykla  3. Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla 3. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija 3. Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla
4. Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija 4. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija 4. Vilniaus Salininkų gimnazija 4. Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

8. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2007 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato pogrupių varžybas rekomenduojame įvykdyti iki 2017 m. lapkričio 10 d.;

8.1. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2007 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato ketvirtfinalių varžybas rekomenduojame įvykdyti iki 2017 m. lapkričio 14 d.

8.2. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2007 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato finalines varžybas rekomenduojame įvykdyti iki 2017 m. lapkričio 17 d.

8.3. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2007 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybų komanda nugalėtoja 2017 metų lapkričio 17-18 d. dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybų zoninėse varžybose Širvintų r. tel. nr. 8 382 51890;

 

2005 m. gimimo ir jaunesni (mergaitės)

Rimantas Dūda vyriausiasis teisėjas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos kūno kultūros mokytojas tel. nr. 867233113, el. paštas rimantas47@gmail.com;

I POGRUPIS

II POGRUPIS

III POGRUPIS

IV POGRUPIS

1. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija 1. Vilniaus Viršuliškių  mokykla 1. Gabijos gimnazija 1 Vilniaus ,,Ąžuolyno‘‘ progimnazija
2. Vilniaus ,,Spindulio‘‘ progimnazija 2. Vilniaus Taikos progimnazija 2. Vilniaus Maironio progimnazija 2. Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
3. Vilniaus Sietuvos progimnazija 3. Sofijos Kovalevskajos gimnazija 3. Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla 3.Vilniaus savivaldybės Grigiškių “Šviesos” gimnazija
4. Vilniaus Simono Konarskio mokykla 4. Sofijos Kovalevskajos progimnazija 4. Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla 4. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija
5. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija

V POGRUPIS

VI  POGRUPIS

VII POGRUPIS

VIII POGRUPIS

1. Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija 1. Vilniaus Simono Daukanto progimnazija  1. Tuskulėnų gimnazija  1. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
2. Vilniaus Lazdynų mokykla 2. Vilniaus Salininkų gimnazija 2. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija 2. VGTU inžinerijos licėjus
3. Vilniaus “Ryto” progimnazija 3. Vilniaus “Žaros” gimnazija 3. Vilniaus “Santaros” progimnazija 3. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija
4. Vilniaus Naujininkų mokykla 4. Vilniaus Baltupių progimnazija  4. Vilniaus Jeruzalės progimnazija
5. Vilniaus “Genio” progimnazija 5. Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla

 

8.4. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių mergaičių 2005 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato finalines varžybas rekomenduojame įvykdyti iki 2017 m. lapkričio 10 d.

8.4.1. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2005 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybų komanda nugalėtoja 2017 m. lapkričio 11-12 d. dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybų zoninėse varžybose Širvintų r. tel. nr. 8 382 51890

 

2005 m. gimimo ir jaunesni (vaikinų)

 
Paulius Kapšys vyriausiasis teisėjas, Vilniaus Taikos progimnazijos kūno kultūros mokytojas, tel. nr. 8618 79797, el. paštas pkapsys@gmail.com;  

I POGRUPIS

II POGRUPIS

III POGRUPIS

IV POGRUPIS

 
1. Vilniaus Balsių progimnazija 1. Vilniaus Jono Pauliaus II gimanzija 1. Gabijos gimnazija 1. Vilniaus Viršuliškių  mokykla  
2. Vilniaus Ateities mokykla 2. Sofijos Kovalevskajos progimnazija 2. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija 2. Vilniaus Taikos progimnazija  
3. Vilniaus Jeruzalės progimnazija 3. Vilniaus ,,Spindulio” progimnazija 3. Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla 3. Vilniaus Sietuvos Progimnazija  
4. Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija

 

 

 

 

 

 

 

 

V  POGRUPIS

VI  POGRUPIS

VII  POGRUPIS

VIII  POGRUPIS

 
1. Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 1. Tuskulėnų gimnazija 1. VGTU inžinerijos licėjus  1. Vilniaus Simono Daukanto progimnazija  
2. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija

 

2. Vilniaus “Santaros” progimnazija?? 2. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykla 2. Vilniaus Simono Konarskio mokykla  
3.Vilniaus savivaldybės Grigiškių “Šviesos” gimnazija 3. Šolomo Aleichemo ORT gimnazija??

 

3. Vilniaus Baltupių progimnazija 3. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija  
 

4.Vilniaus Petro Vileišio progimnazija??   4. Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokykla

 

 

IX  POGRUPIS

X  POGRUPIS

XI POGRUPIS

XII POGRUPIS  
1. Vilniaus Naujininkų mokykla 1. Vilniaus Lazdynų mokykla 1. Žaros gimnazija 1. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
2. Vilniaus Salininkų gimnazija 2. Sausio 13-osios mokykla 2. Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla 2. Vilniaus Maironio progimnazija
3. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija 3. Vilniaus “Ąžuolyno” progimnazija 3. Vilniaus Antakalnio progimnazija 3. Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
4. Vilniaus “Genio” progimnazija

 

4. Vilniaus “Ryto” progimnazija   4. Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija

8.5. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių vaikinų 2005 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato finalines varžybas rekomenduojame įvykdyti iki 2017 m. lapkričio 9 d.

8.5.1. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių 2005 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybų komanda nugalėtoja 2017 m. lapkričio 11-12 d. dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybų zoninėse varžybose Širvintų r. tel. nr. 8 382 51890

V. KOMANDŲ PRIĖMIMAS

 

9. Pogrupių lentelėse pirmu numeriu pažymėtos mokyklos (varžybų šeimininkai) organizuoja pogrupio varžybas, informuoja pogrupio komandas apie varžybų vykdymo laiką, datą ir jas vykdo, informuoja vyr. teisėją apie varžybų laiką ir pasikeitimus pogrupyje.

10. Mokyklos, kurių sporto bazėse rengiamos varžybos, parengia varžyboms sporto bazę ir inventorių, atsako už teisėjų kolegijų sudėtį, pasirūpina medicinos personalu.

11. Komandų vadovai atsako už dalyvių saugumą kelionės ir varžybų metu, dokumentų pateikimą, tinkamą mokinių elgesį per varžybas ir laisvalaikio metu.

12. Komandos vadovai, atvykę į zonines, tarpzonines ir finalines varžybas, teisėjų kolegijai pateikia:

13.1. mokyklos patvirtintą vizuotą paraišką, kurioje nurodoma:

13.1.2. mokyklos pavadinimas, dalyvio vardas, pavardė, gimimo metai, vadovo vardas, pavardė;

13.1.3. sveikatos priežiūros specialisto vizuota arba vaiko sveikatos pažymėjimas (Forma Nr. 027-1/a), kurioje nurodyta, kad vaiko sveikata atitinka pagrindinės fizinio ugdymo grupės reikalavimus, arba Sportuojančio ir užsiiminėjančio kūno kultūra sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (Forma Nr. 068/a).

13.2. pateikiami ir mokinių pažymėjimai su nuotraukomis.

14. Zoninėse, tarpzoninėse ir finalinėse varžybose komandų atsivežti teisėjai turi būti įtraukti į varžybų teisėjavimą.

15. Susitikimų vyriausiasis aikštės teisėjas turi būti neutralus teisėjas.

16. Varžybas finansuoja, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamentas.

Čia galite atsisiųsti kvadrato varžybų paraiškas

VI. DALYVIŲ APDOVANOJIMAS

 

17. Kiekvienos grupės varžybų laimėtojai ir prizininkai apdovanojami taurėmis ir sportiniu inventoriumi;

17.1. komandų laimėtojų ir prizininkių dalyviai, jų mokytojai apdovanojami atitinkamo laipsnio diplomais ir medaliais.

PASTABOS:

1. Visais varžybų klausimais kreiptis į varžybų vyriausiuosius teisėjus.

2. Pogrupių komandų vadovai, nesulaukę pranešimo dėl varžybų, patys susisiekia su pogrupio varžybas organizuojančia mokykla ir teiraujasi dėl varžybų vietos ir laiko.

3. Komandos, vykdamos į visas varžybas, vežasi 1 teisėją.

4. Komandų vadovai dėl varžybų vietos teiraujasi nurodytais telefonais.

5. Tą pačią dieną po varžybų suvestinės lentelės turi būti išsiunčiamos varžybų vyriausiems teisėjams el. paštu.

6. Teisėjų kolegija priima visus sprendimus, susijusius su nuostatuose nenumatytais atvejais.

PARSISIŲSTI NUOSTATUS