West Express turnyro finale – ir vėl triumfavo jauna sportininkė Sveikas Miestas

West Express turnyro finale – ir vėl triumfavo jauna sportininkė

2018-09-12

Praėjusį šeštadienį Europos Centro Golfo Klube vyko VI – asis West Express golfo turnyras. Tai vienas laukiamausių golfo renginių, pritraukiantis daugybę žaidėjų, stebinčių svečių ir svarbių partnerių.

Apdovanojimų akimirkos

Organizatorių nuotr.

Ne išimtis buvo iš šių metų turnyras, išsiskyręs įsteigtų prizų verte. Turnyro dalyviai varžėsi šešiose kategorijose. Visų pirmųjų vietų laimėtojai rungėsi dėl pagrindinio prizo – aviabilietų dviems asmenims skrydžiui į Tailandą.

Į didįjį finalą išsiveržė moterys

Į finalą pateko nugalėtojai iš šešių kategorijų – Rolandas Gaidys, Gilės Bitė Starkutė, Antanas Sereičikas, Remigijus Majauskas, Indrė Juozaitytė bei Vilius Žitkauskas.

Visi jie susirinko svarbiausiam turnyro akcentui – peržaidimui dėl pagrindinio prizo. Kova buvo ypač įtempta ir intriguojanti, mat pirmasis peržaidimas baigėsi lygiosiomis tarp Indrės Juozaitytės ir praėjusių metų čempionės, vienos perspektyviausių Lietuvos golfo žaidėjų Gilės Bitės Starkutės. Po daug jėgų pareikalavusio antrojo peržaidimo, pergalę išplėšė Gilė Bitė Starkutė ir taip apgynė savo nugalėtojos titulą.

,,Buvo smagu po visos vasaros kelionių grįžti į gimtuosius Europos centro golfo klubo laukus  ir sudalyvauti puikiame turnyre – laukas buvo paruoštas puikiai, o ir su oru pasisekė. Atvažiavusi tikrai nesitikėjau laimėti. Pirmoji žaidimo dalis buvo nebloga, bet žinojau, kad galiu žaisti tikrai geriau. Tačiau kai patekau į peržaidimą, supratau, kad dabar metas viską padaryt kaip galima geriau ir iš tiesų susikaupti. Nugalėti tokiame turnyre antrus metus iš eilės ir turėti progą vėl skristi į Tailandą labai džiugina“ – sako pagrindinio prizo laimėtoja Gilė Bitė Starkutė.

Gilė Bitė Starkutė

Gilė Bitė Starkutė

Negana to, tai buvo Lietuvos Golfo Federacijos reitingo turnyras, tad visi sportininkai galėjo surinkti svarbių reitingo taškų.

Svečiai atskrido net iš Tailando

Kadangi visas turnyras tradiciškai buvo rengiamas kelionių tematika, iš renginio rėmėjų specialiai dėl turnyro į Lietuvą atvyko “Thai Airways” pardavimų vadovas Mr. Ulrik Gylstorff  ir “Thai Airways” generalinis direktorius Skandinavijos šalims Mr. Mr. Natthakorn Chunhacha. Susirinkusiems dalyviams jie sakė sveikinimo kalbą ir džiaugėsi puikiai suorganizuotu renginiu Lietuvoje.

Išskirtinės pramogos dalyviams ir svečiams

Viso renginio metu Europos Centro Golfo Klube dūzgė būriai susirinkusių žmonių. Atvyko ne tik žaidėjai, bet ir jų šeimos su vaikais, partneriai, rėmėjai bei kiti kviestiniai svečiai. Kad laikas visiems būtų ypatingas, oranizatoriai pasirūpino išskirtinėmis pramogomis.

Pagrindinio prizo laimėtoja Gilė Bitė Starkutė ir West Express regiono pardavimų vadovas Kęstutis Kunigėlis

Pagrindinio prizo laimėtoja Gilė Bitė Starkutė ir West Express generalinis direktorius Raimondas Ušeckas.

Išskirtinę pramogą šiais metais pasiūlė išmanių technologijų žvejybai įmonė ,,Deeper“ – golfo klubo vandens telkiniuose renginio dalyviai buvo kviečiami ieškoti lobio. „Ruošdami užduotį, norėjome pristatyti išmanaus sonaro technologiją kuo originaliau. Džiugu, kad mūsų idėja, kai skanuojant su išmaniu sonaru vandens telkinyje reikėjo atrasti paslėptą lobį – puikiai pavyko. Sulaukėme didelio susidomėjimo tiek iš žvejų, tiek ir žmonių, besidominčių technologijomis. Be to, buvo ir maloniai nustebusių, kad visame pasaulyje parduodami „Deeper“ išmanūs sonarai kuriami ir gaminami būtent čia, Lietuvoje“, – teigia „Deeper“ pardavimų direktorius Aivaras Bakanas.

Taip pat šių metų renginio partneriu tapo ,,Bentley“. Renginio metu žaidėjai ir svečiai galėjo iš arčiau susipažinti su dviem įspūdingais automobiliais – ,,Bentayga“ ir tik liepą į Lietuvą atvykusiu ,,Continental GT“. Vyko programa vaikams, kur jie galėjo šokinėti ant batutų, žaisti pripučiamuose atrakcionuose ir linksmai bendrauti su animatoriais.

Tradicija tęsiasi

“Šių metų “West Express” golfo turnyras tapo didžiausiu renginiu per visus 6 metus – nuo tada, kai pradėjome šį renginį organizuoti. Esame dėkingi mūsų partneriams, kurie įsteigė puikius prizus tiek turnyro nugalėtojams, tiek renginyje dalyvavusiems klientams. Tęsime tradiciją organizuoti šį golfo turnyrą ir kitais metais, tad jau šiandien galiu paskelbti, kad 2019 metų mūsų vardo golfo turnyras įvyks rugsėjo 7 dieną“, – sako „West Express“ generalinis direktorius Raimondas Ušeckas.