Vlada Musvydaitė Vilniaus sporto festivalyje motyvuos išbandyti jonizuotą šarminį vandenį Sveikas Miestas

Vlada Musvydaitė Vilniaus sporto festivalyje motyvuos išbandyti jonizuotą šarminį vandenį

2017-10-12

Jau šį savaitgalį vyksiančiame viename didžiausių sporto, aktyvaus laisvalaikio ir sveikatingumo renginyje „Vilniaus sporto festivalis“ visi sveikos gyvensenos entuziastai bus kviečiami domėtis šios srities naujovėmis, išbandyti naujas fizines veiklas, treniruočių rūšis, dalyvauti konferencijose ir išgirsti patarimų iš profesionalų lūpų.

Vlada Musvydaitė

Vlada Musvydaitė

Aktyvaus gyvenimo būdo šventėje savo patirtimi dalinsis bei motyvaciją judėti skleis ir sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė. Buvusi Lietuvos 400 metrų su barjerais čempionė, ėjimo varžybų organizatorė festivalio metu su lankytojais bendraus ne tik apie bėgimą ar ėjimą, bet ir susirinkusiuosius vaišins jonizuotu šarminiu vandeniu. „Su visais festivalio lankytojais šįkart norėsiu pasidalinti vienu atradimu, kuris iš esmės palengvina sveikos gyvensenos kelią ir jau yra tapęs neatsiejama mano kasdienybės dalimi“, – sako Vlada Musvydaitė. „Kasdien daug judu, sveikai maitinuosi, nenaudoju jokių papildomų preparatų ar papildų. Užtat nuolat geriu jonizuotą šarminį vandenį, kuris man padeda palaikyti gerą fizinę ir emocinę būklę. Todėl visą festivalio savaitgalį būsiu jonizuoto šarminio vandens stende ir kviesiu žmones  įsitikinti tokio vandens teikiama nauda organizmui, papasakosiu, kaip priprasti kasdien gerti vandenį, kaip derinti mitybą ir sportą“, – sako ji. Pasak sporto motyvatorės, jonizuotas šarminis vanduo padeda išlaikyti šarmų ir rūgščių pusiausvyrą organizme, stiprinti organizmo imuninę sistemą, šalinti susikaupusius toksinus ir veikia kaip natūralus antioksidantas.

„Į sporto renginius atvykstantys žmonės yra žingeidūs, nori sužinoti daug apie naujoves sporto ir sveikatingumo industrijoje. Festivalio metu stengsiuos žmones edukuoti, supažindinti ir kviesiu išbandyti kitokį vandenį. Esu įsitikinusi, kad paskui jie nebenorės gerti paprasto vandens iš čiaupo, nes lygiai taip pat elgiausi ir aš, pirmąkart išbandžiusi jonizuotą šarminį vandenį“, – sako V. Musvydaitė.

 Kviesdama visus atvykti į festivalį V. Musvydaitė džiaugiasi, kad čia susirinks patys geriausi savo sričių sporto profesionalai. „Šventėje dalyvaus daug trenerių, kurie geba formuoti visuomenės požiūrį į teisingą sportą, viena iš jų – dr. Simona Pajaujienė.“

Vilniaus sporto festivalis vyks spalio 14-15 dienomis, Vilniuje, parodų centre „Litexpo“.

Visą festivalio programą rasite: www.sportofestivalis.lt