Vingio parke vėl pradedami organizuoti šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai Sveikas Miestas

Vingio parke vėl pradedami organizuoti šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai

2019-04-04

„Sveikas miestas“ drauge su šiaurietiškojo ėjimo trenere Irena Gudiškiene kviečia vilniečius bei miesto svečius susitikti šiaurietiškojo ėjimo nemokamose treniruotėse, kurios Vingio parke bus organizuojamos iki pat gegužės pabaigos.

IMG_4782„Šiaurietiškas ėjimas – tai daugiau nei paprastas ėjimas. Žingsniuojant taisyklingai šiaurietišku žingsniu įdarbinama iki 90 procentų kūno raumenų. Svarbu išmokti teisingai „įdarbinti“ šiaurietiškojo ėjimo lazdas, kad mūsų kūnas ir siela gautų maksimalią naudą.  Aktyvi fizinė veikla gamtoje mažina įtampą, didina gerovės pojūtį ir skatina teigiamas emocijas. Šiaurietiškasis ėjimas yra tarsi dovana mūsų kūnui, sielai ir bendrystei,“ – pasakoja šiaurietiškojo ėjimo trenerė I. Gudiškienė.

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai startuos balandžio 15 d. ir vyks darbo dienomis, vakarais, nuo 18.00 val.

„Kai tikrasis pavasaris jau už lango, pats laikas daugiau laiko praleisti gryname ore. Džiaugiamės ir vėl galėdami pakviesti visus susitikti mūsų šiaurietiškojo ėjimo klube. Tik šį kartą organizuosime užsiėmimus atskirai pažengusiems ir pradedantiesiems. Iš viso net 12 treniruočių. Tikimės, kad jose sudalyvaus įvairaus amžiaus bei fizinių pajėgumų žmonės, kadangi šis ėjimas yra tikrai skirtas kiekvienam,“ –  džiaugiasi „Sveiko miesto“ komunikacijos vadovė Karolina Dilytė.

Balandžio 15 ir 23 dienomis vyks pirmieji užsiėmimai pradedantiesiems. Balandžio 18 ir 25 dienomis (ketvirtadieniais) kviečiami į parką atvykti pažengusieji.

 

Irena Gudiškienė

Irena Gudiškienė

Gegužės 7, 14, 21  ir 28 dienomis (antradieniais) bus organizuojami pradedančiųjų užsiėmimai, o gegužės 9, 16, 23 ir 30 dienomis (ketvirtadieniais) vyks pažengusiųjų užsiėmimai. Visomis dienomis šiaurietiškojo ėjimo pamokos prasidės 18.00 val. Užsiėmimų dalyviai bus laukiami prie nugarinės estrados pusės.

Dalyviai kviečiami atvykti su savomis, šiaurietiškam ėjimui skirtomis lazdomis. Neturintiems – lazdos bus paskolintos vietoje.

*Esant itin prastiems orams, užsiėmimai nevyks.