Vilniaus regbio akademija kreipiasi į visus gerus žmones Sveikas Miestas

Vilniaus regbio akademija kreipiasi į visus gerus žmones

2017-11-08

Vilniaus regbio akademija, plėtodama savo sportinę veiklą, neaplenkia ir vaikų, kuriems neretai trūksta nuoširdaus dėmesio bei artumo. Jau penkti metai mūsų klubas sudaro galimybes nemokamai sportuoti ir žaisti regbį Vilniaus Minties, Gilės, Antakalnio ir Žolyno vaikų globos namų auklėtiniams. Šie vaikai labai aktyvūs, žingeidūs ir norintys sportuoti. Be to, jie nori ir laukia šilumos bei gėrio.

1469931_10201074449766722_937392147_nTodėl mes, Vilniaus regbio akademija, kreipiamės į Jus visus, kurie turi gėrio ir šilumos savo širdyse prisidėti prie mūsų rengiamos Kalėdinės akcijos.

Vaikai rašė mums laiškus, kuriuose atskleidė savo svajones ir norus. Kadangi jie neturi tėvų, kurie jiems suteiktų ypatingą dėmesį per Kalėdas, mes norėtume su Jūsų pagalba pabandyti vėl įgyvendinti vaikų svajones, kurios nėra labai žemiškos, bet vis dėl to vaikų svajonės, tad prašome supratimo ir nesmerkti dėl jų didelių norų.

Kviečiame prisidėti prie mūsų ir pasirinkti vieną ar kelis vaikus bei jų norus ir pabandyti tai paversti realybe. Jeigu finansinės galimybės neleidžia išpildyti visų vieno vaiko troškimų, galite išsirinkti ir vieną kuklesnę dovanėlę iš duoto sąrašo. Taip pat mes labai norėtume, kad jūs ne tik realizuotumėt norus finansiškai, bet ir įteiktumėt tai vaikams, kad jie turėtų ką apkabinti ir padėkoti už gerumą bei dėmesį.

Jūsų dalyvavimas svarbus ir klubui, kadangi akcija bus filmuojama, o nuotraukos ir sukurtas padėkos filmukas skelbiami internete.

Norintiems prisidėti žemiau pateikiame kontaktus:

Skubame paminėti, kad visi prisidėję prie Kalėdinės akcijos, bus kviečiami į Crowne Plaza, kurioje vyks Kalėdinė gerumo akcija. Puikią atmosferą sukurs muzikantai, šokėjai ir jaukios emocijos.

Praėję Kalėdiniai akademijos organizuoti renginiai:

 2013 m. gruodžio 9 d., globos namų vaikų laisvalaikis su VRA šeima – foto pristatymas čia.

2014.12.10 d. VRA Gerumo akcija globos namų vaikams 2014 Crowne plaza – VIDEO.

2015 m. renginio pranešimas Facebook‘e čia.

2015 m. Kalėdinės gerumo akcijos pristatymas čia.

2015 m. Kalėdinės gerumo akcijos VIDEO.

2016 m. Kalėdinės gerumo akcijos pristatymas čia.

2016 m. Kalėdinės gerumo akcijos pristatymas Facebook‘e.

2016 m. Kalėdinės gerumo akcijos VIDEO.

2016 m. Gerumo akcijos nuotraukos čia. 

Vilniaus regbio akademijos puslapis Facebook`e.

Interneto svetainė.

 Iš anksto esame dėkingi!

 

Pagarbiai

Vilniaus regbio akademijos kolektyvas