PAPLŪDIMIO SPORTO ŠAKŲ ŠVENTĖ JAU GEGUŽĖS 20 D. Sveikas Miestas

PAPLŪDIMIO SPORTO ŠAKŲ ŠVENTĖ JAU GEGUŽĖS 20 D.

2012-05-12

Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventė vyks šį sekmadienį (gegužės 20 d.).

Dėl prastų oro sąlygų Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventė buvo atidėta ir vyks šį sekmadienį (gegužės 20 d.). Šį kartą jau niekas nesutrukdys! Visi norintys sudalyvauti šventėje dar turi galimybę tai padaryti, kadangi pratęsiama ir registracija į šventėje vyksiančias varžybas. Renginio metu vyks paplūdimio tinklinio, futbolo, o taip pat krepšinio 3×3 varžybos, gatvės gimnastų ir ekstremalaus sporto mėgėjų varžybos – riedlentininkų ir BMX dviratininkų pasirodymai.

Renginys pasižymės ir tuo, kad pirmą kartą Vilniuje bus surengtos gatvės gimnastikos
varžybos, specialiai šventei bus įrengta natūralaus mineralinio vandens „NEPTŪNAS” gatvės gimnastikos zona. Šventės svečiai turės galimybę išvysti ir Street Workout‘o Pasaulio Čempionato 3-ios vietos nugalėtojo  Deivido Smailio ir “Project Mayhem“ kamandos  parodomąją programą.

Norintys išbandyti savo jėgas paplūdimio tinklinio, paplūdimio futbolo varžybose, gali burti savo komandas ir registruotis į varžybas. Tinklinio varžybose dalyviai varžysis keturi prieš keturis ir komandoje privalo būti bent viena mergina. Turnyras vyks dviem etapais: grupėse ir atkrintamosiose varžybose, į kurias pateks visos komandos. Krepšinio 3×3 varžybos bus vykdomos tarp 4 amžiaus grupių.

Renginio metu visiems gros ir gerą nuotaiką palaikys Dj Mamania (Artūras Matkevičius) ir DJ Swix (Ignas Vaicekauskas), o vakare šventės dalyvių lauks roko grupės Freaks on Floor pasirodymas.

Renginį organizuoja VšĮ „Sveikas miestas“ kartu su tinklinio ir pliažo tinklinio klubu „Auksma“.

Visą išsamesnę informaciją apie Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventę ir komandų registraciją  rasite paspaudę čia

 Jei turėsite klausimų  arba bus nesklandumų registruojantis, prašom rašyti el.paštu: info@sveikasmiestas.lt