Vilniaus mokyklų žaidynėse verda kovos Sveikas Miestas

Vilniaus mokyklų žaidynėse verda kovos

2018-12-04

Praėjusi savaitė Vilniaus mokyklų žaidynėse buvo itin karšta, kadangi vyko net dviejų sporto šakų finalai.

DSCN9505Lapkričio 28 dieną Vilniaus „Ateities“ mokykloje vyko mokyklų žaidynių vaikinų 5×5 futbolo finalinės varžybos. Vilniaus miesto čempionais tapo Fabijoniškių mokyklos komanda, II vietą ižkovojo Simono Daukanto progimnazijos komanda, III vietą iškovojo Jono Pauliaus II progimnazija ir IV vietą iškovojo „Ateities“ mokyklos komanda. Iš viso šiais metais startavo 12 vaikinų futbolo komandų. Vilniaus komanda čempionė gruodžio 7 dieną Vilniuje dalyvaus zoninėse varžybose, kur susitiks su Vilniaus raj. ir Trakų raj. komandomis.

Antrosiose mokyklų žaidynių varžybose, 2018 m. lapkričio 28 dieną Naujimninkų mokykloje, mokyklos varžėsi svarsčių kilnojimo rungtyje.  Čia vaikinsi turėjo stumti 16  kg. svorio gyrą, o merginos 12 kg. svorio gyrą.  Šiemet, po atkaklios kovos nugalėtojais tapo Vilniaus Karoliniškių ginmazijos komanda , surinkusi 119 taškų. Antroje vietoje su 116 taiškų liko Vilniaus Pilaitės gimnazijos komanda. Trečią vietą su 111 taškų užėmė Jono Basanavičiaus gimnazijos komanda. Iš viso šiose varžybose dalyvavo 5 komandos. Vilniaus čempionai Karoloniškių gimnazijos komanda 2018-12-14/16 dienomis dalyvaus zoninėse varžybose Rokiškyje.

„Sveiko miesto“ kolektyvas  dėkoja šias  varžybas padėjusiems organizuoti ir pravesti partneriams – Vilniaus futbolo mokylai ir Vilniaus miesto sporto centrui.