Vilniaus mokyklų žaidynės tęsiasi – turime miesto šaškių ir tinklinio varžybų čempionus Sveikas Miestas

2019-03-15

Kovo 5 dieną vyko šaškių (2008 m.g.) Vilniaus miesto mokyklų žaidynių varžybos jaukioje Sausio 13-osios progimnazijos aktų salėje. Varžybų dalyvius pasveikino mokyklos kolektyvas gražiu šokiu ir daina. Varžybose dalyvavo 15 komandų.

DSC_2698Komandos nugalėtojos:

I vietą iškovojo  Spindulio progimnazijos komanda

II vietą iškovojo  „Žiburio“ pradinė mokykla

III vietą iškovojo  Maironio progimnazijos komanda

Kovo 12 dieną Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ šaškių – šachmatų skyriuje vyko 5-12 klasių mokinių šaškių varžybos. Dalyvavo 9 mokyklų komandos.

Komandos nugalėtojos:

I vietą iškovojo  Krikščionių gimnazijos komanda

II vietą iškovojo Šv.Kristoforo gimnazijos komanda

III vietą iškovojo Vilniaus licėjaus komanda

Šaškių varžybų čempionams linkime sėkmės Lietuvos šaškių finalinėse varžybose.

Kovo 12 dieną vyko ir tinklinio merginų ir vaikinų finalinės varžybos. Dalyvavo 12 mokyklų merginų komandos ir 8 mokyklų vaikinų komandos. DSCN0202

Merginų komandų tarpe I vieta atiteko Žirmūnų gimnazijos komandai, II vieta S.Daikanto gimnazijos komandai, III vieta VGTU inžinerinio licėjaus komandai.

Vaikinų tarpe I vietą iškovojo S.Daukanto gimnazijos komanda, II vietą iškovojo Žirmūnų gimnazijos komanda, III vietą iškovojo V.Didžiojo gimnazijos komanda.

Vilniaus čempionai kovo 20 dieną dalyvaus zoninėse varžybose.

„Sveiko miesto“ kolektyvas  dėkoja šias  varžybas padėjusiems organizuoti ir pravesti partneriams – Vilniaus sporto mokyklai Tauras”.