Tarptautiniame lėkščiasvydžio turnyre Lietuvos atstovai pasidabino bronziniais medaliais Sveikas Miestas

Tarptautiniame lėkščiasvydžio turnyre Lietuvos atstovai pasidabino bronziniais medaliais

2014-12-09

Gruodžio 6-7 dienomis kaimyninėje Baltarusijoje, Breste vyko salės turnyras „Winter Brest 2014“, į kurį susirinko 20 komandų iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos, Ukrainos, Rusijos. Atviroje grupėje Lietuvai atstovavo klubas „Vorai“, merginų grupėje – vilniečių komanda „Bubblicious“.

IMGP0723Įveikusios visas varžoves grupės varžybose, „Bubblicious“ užsitikrino pirmą vietą grupėje. Pusfinalyje tik vienu tašku nusileidusios komandai „Dyki Krali“ iš Ukrainos, merginos prarado galimybę varžytis finale ir dėl bronzinių medalių susitiko su komanda iš Rusijos „Ultimate Alliance“. Po įtemptos ir permainingosIMGP0813 kovos „Ultimate Alliance“ įveikė „Bubblicious“ rezultatu 8:7. Turnyro merginų grupės aukso medaliai atiteko„KCN Riga“ iš Latvijos finale įveikusiai ukrainietes „Dyki Krali“.

„Vorai“, puikiai startavę grupės varžybose, užėmė pirmą vietą grupėje. Ketvirtfinalyje įveikę baltarusius „Spin‘in“, lietuviai kovas tęsė pusfinalyje. Nusileidę daugkartiniams Latvijos čempionams „Salaspils“, „Vorai“  paskutinėse varžybose dėl 3 vietos susitiko su aikštelės šeimininkais „Phoenix“. Įveikę varžovus 10:7 vilniečiai pasipuošė bronziniais turnyro medaliais. Pirmąją turnyro vietą atviroje grupėje iškovojo komanda iš IMGP0714Latvijos „Salaspils“ po inirtingos kovos finale įveikusi baltarusius „X3“.

„Žaidimo dvasios“ apdovanojimas, skiriamas už aukštą sportinį meistriškumą, taisyklių laikymąsi ir pagarbą savo priešininkams, atiteko lietuvių komandai „Vorai“. Aukščiausią žaidimo dvasią merginų grupėje pademonstravo čempionės „KCN Riga“.

Foto Guodos Damašiūtės