Vilniaus sporto Mugė 2013 Sveikas Miestas

Vilniaus sporto Mugė 2013

Rugsėjo 28 dieną Vilniuje šurmuliavusi „Vilniaus Sporto mugė 2013“ pritraukė tūkstančius vilniečių bei miesto svečių. Neabejingi aktyviam gyvenimo būdui čia galėjo susipažinti su sporto technikos naujienomis, sporto klubais ir mokyklomis, pabendrauti su žymiais sportininkais ir įvairių sporto šakų treneriais, taip pat apsilankyti medicinos ir sveikatingumo parodoje „Baltmedika 2013“.

Pamatyti pasaulinio lygio žinomus trenerius, fitneso žvaigždes,  bei pabendrauti su sporto entuziastais iš Švedijos, Italijos, Ispanijos ir Latvijos vilniečiai galėjo ir pirmajame sporto festivalyje „NIKE konvencija, įkvėpta IMPULS“.

„Vilniaus sporto mugę“ organizuojančios viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ vadovas Mantas Paulauskas džiaugiasi dideliu lankytojų skaičiumi ir kiekvienais metais spartėjančia renginio plėtra. „Trečius metus vykstanti sporto mugė jau yra tapusi ne tik gražia tradicija, tačiau ir didžiausia sporto muge Baltijos šalyse . Galime drąsiai teigti, jog dalyvių gausa, ne tik sostinės gyventojų, tačiau ir svečių iš kitų šalies miestų, valdžios atstovų dėmesys viršijo mūsų lūkesčius“, – sako VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius ir „Vilniaus Sporto mugės“ organizatorius Mantas Paulauskas.

Savaitgalį praūžusioje „Vilniaus Sporto mugėje 2013“ 1200 sporto klubų atstovų pristatė šokių klubus ir mokyklas, atliko parodomąsias programas, organizavo turnyrus ir žaidynes, kvietė lankytojus susipažinti su įvairiausiais netradiciniais kovos menais ir pan. Ekstremalaus ir aktyvaus sporto gerbėjai išbandė šunų kinkinių sportą, inertiškas gatvės šokių kovas, riedlenčių varžybas,  fechtavimosi, žolės riedulio, beisbolo, kerlingo (akmenslydžio) treniruotes, fizinį stiprumą bandė rankų lenkimo rungtyse. Įspūdingas parodomąsias kovas ringe demonstravo „Fight Academy“ nariai, o savo taiklumą sporto gerbėjai drąsiai bandė šaudymo zonoje. „UNO Park“ nuotykių trasoje ir „Montis magia“ laipiojimo zonoje visą dieną knibždėte knibždėjo vaikų ir jų tėvelių.

Mugės lankytojai savo jėgas išbandė ir tradiciniuose sporto užsiėmimuose, tokiuose kaip futbolas, tenisas, golfas, lengvoji atletika ir pan. Itin didelio dėmesio sulaukė pirmą kartą vykusi dviračių paroda, kurios metu dviračių sporto mėgėjai susipažino ne tik su naujomis technologijomis bei tendencijomis, tačiau ir galėjo įsigyti visą reikiamą inventorių. Krepšinio subtilybių mugės lankytojai sėmėsi iš pačių „Lietuvos ryto“ krepšininkų.

Savo patirtimi ir patarimais dalijosi ir žinomi šalies sportininkai bei įvairių sporto šakų treneriai. Apie kinų sveikatos puoselėjimą ir ilgaamžiškumo pratimų sistemą „Hui Čun Gong“ pasakojo meistrė Siang Siuečiu. Kalanetikos ir dubens mankštų trenerė Eglė Afanasjeva dailiosios lyties atstoves supažindino su moteriškos mankštos ypatumais. Jogos mylėtojai kvėpavimo ir jogos praktinių pratimų mokėsi iš jogos centro „SOHAM“ Vilniuje įkūrėjų Vilmos ir Vaidos Deksnių. Vis dėlto, stebint didžiausius lankytojų srautus, didžiausio dėmesio pranešimų zonoje sulaukė profesionalaus kineziterapijos specialisto Sauliaus Paštuko paskaita apie taisyklingą laikyseną.

2013-09-28, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, III, IV salėse lankytojai galėjo:

*** Pamatyti visas miesto sporto mokyklas ir klubus, jų programos, pabendrauti su treneriais;
*** Gauti specialius sporto klubų pasiūlymus, pamatyti  mokomosios treniruotes, pasirodymus;
*** Išgirsti įvairius specialistų pranešimus, paskaitas;
*** Dalyvauti dviračių ir sporto prekių/įrangos naujienų (tendencijų) parodoje;
*** Išvysti naujų laisvalaikio ir sporto aprangos kolekcijų pristatymus.

Vilniaus sporto mugės dieną vyko ir

- NIKE  konvencija, įkvėpta IMPULS;

- Tarptautine paroda BALTMEDICA 2013;

 

PARSIŲSK PROGRAMĄ, spausk  čia

 www.sportomuge.lt

„Vilniaus sporto  mugės 2013”  TIKSLAI:  

  1. maksimaliai padidinti Vilniaus miesto gyventojų fizinį aktyvumą;
  2. plačiai skelbti informaciją apie Vilniuje veikiančius sporto klubus, juose vykstančius užsiėmimus, trenerius;
  3. siekti, kad Sporto mugės 2013 lankytojai – Vilniaus miesto gyventojai – susipažintų su kaip įmanoma daugiau sporto būrelių, pabendrautų su jų treneriais, gautų kuo daugiau informacijos apie klubų veiklą, logistiką, kainodarą;
  4.  sudaryti sąlygas Sporto mugės dalyviams pranešti apie save, atlikti reklamines kampanijas;
  5. puoselėti Vilniaus miesto savivaldybės ir Vilniaus sporto klubų ir kitų sporto organizacijų bendradarbiavimo tradicijas, skatinti abipusiai naudingą sporto ir kūno kultūros sričių sąveikavimą;
  6. sporto mugės 2013 renginių organizavimo zonoje sukurti šventinę, sportinę ir kultūringam poilsiui tinkamą aplinką.  

Norite dalyvauti ar turite klausimų: info@sveikasmiestas.lt

Vilniaus sporto mugės organizatorius: Viešoji įstaiga “Sveikas miestas”

Renginio globėja Vilniaus miesto savivaldybė

Vilniaus sporto mugės partneris: UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“


Norime pasidžiaugti, kad  Vilniaus sporto mugė  2013 (rugsėjo 28 d.)  buvo spalvinga, aktyvi ir puikiai įvertinta lankytojų bei dalyvių.
Įvertinkite! 
 [nggallery id=50]