Sostinėje vyko pradinių klasių kvadrato varžybos Sveikas Miestas

Sostinėje vyko pradinių klasių kvadrato varžybos

2019-02-04

Sausio 31 dieną Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijoje susirinko pačios stipriausios Lietuvos mažųjų kvadrato varžybų komandos iš visos Lietuvos. Tai Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komanda, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komanda, Šakių r. R. Griškabūdžio gimnazijos komanda ir Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos komanda. Visus pasitiko „Sietuvos“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Marija Šilanskienė.

Varžybų akimirkos

Varžybų akimirkos

Komandų vadovams ištraukus burtus, prasidėjo iškilmingas finalinių varžybų atidarymas. Varžybų vyr. teisėjas Rytis Anskaitis pristatė mokyklos mokinę, kuri sugiedojo Lietuvos himną, po to progimnazijos direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui  Vida Petrevičienė pasveikino sportininkus ir jų vadovus, palinkėdama gerų emocijų ir gražios sportinės kovos. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas Ričardas Ališauskas taip pat tarė sveikinimo žodį. Šeimininkų, gatvės šokėjų grupė, atliko pasveikinimo šokį.

Visos varžybos buvo atkaklios, komandos kovojo dėl kiekvieno taško.  Varžybų teisėjams Ryčiui Anskaičiui, Vidui Grigui, Pauliui Kapšiui teko labai atsakingas darbas, objektyviai teisėjauti varžyboms, kuriose emocijų buvo daug.

Dėl I-II vietų susitiko Šakių r. R.Griškabūdžio gimnazijos ir Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komandos, o dėl III-IV vietų susitiko Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos ir Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komandos. Lietuvos čempionais tapo Šakių r. R.Griškabūdžio gimnazijos komanda, II vieta Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos komanda, III vieta Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komanda, IV vieta Vilniaus „Sietuvos“DSCN9816 progimnazijos komanda (mok. Nijolė Rusteikė)

Komandas pasveikino „Sietuvos“ progimnazijos direktorė Daina Valackienė ir apdovanojimus padėjo įteikti kartu su LMNSC  metodininku Ričardu Ališausku.

DSCN9837Dėkojame šeimininkams už šiltą komandų priėmimą, nuoširdų ir iškilmingą varžybų atidarymą. Varžybų teisėjams už puikų darbą.