Sekmadienį prie Baltojo tilto siautė Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventė Sveikas Miestas

Sekmadienį prie Baltojo tilto siautė Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventė

2012-05-21

Pirmą kartą surengta didžiulė Vilniaus paplūdimio sporto šakų šventė sulaukė daugybės dalyvių,  norinčių savo jėgas išbandyti šventėje vykusiose paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio 3×3, ekstremalaus sporto (riedlentininkų, BMX dviračių), gatvės gimnastikos varžybose.

Šventės dalyviai taip pat galėjo save išbandyti ir daugeliui dar nematytose “SlamBall” varžybose.

Renginio metu susirinkusieji turėjo galimybę stebėti ir žmonių su negalia tinklinio (sėdint) turinyrą.

„Sveikas miestas“ dėkoja visiems varžybų dalyviams bei nori pasidžiaugti  nugalėtojais.

Paplūdimio tinklinio varžybose I-oji vieta atiteko “Vilniaus” komandai. II-ąją vietą užėmė „Valakampių“ komanda, o III- iosios vietos laimėtojai -  Flamingų“ komanda.

Žaidžiant paplūdimio futbolą,  nepralenkiamais ir I-ąją vietą užėmusiais tapo  futbolo klubas (FK) „Rings“, II-ąją vietą užėmė FK „Igol“, o III-oji vieta atiteko FK  „Snoras“. 

Krepšinio 3×3 varžybose I grupės (2001 m. ir jaunesnių) nugalėtojais tapo  komanda “Lyderiai”. II amžiaus grupėje nuo 1998 m. nenugalimi buvo ir I-ąją vietą užėmė komandos „Nick name“ atstovai, II-ieji liko „Atiduok kamuolį“ komandos žaidėjai, o garbingą III-ąją vietą užėmė komanda pavadinimu „Iš lempos“.  

Vyresnieji, sudariusieji III grupę įrodė, kad geriausieji yra „Elito“ komandos atstovai. II-ąją vie šioje grupėje iškovojo „Parduodu fordą“ komanda, o  III-oji vieta atiteko „Vaikų“ komandai.

Ekstremalaus sporto riedlenčių varžybose nepralenkiamu tapo Einius Žiukas, II-oji vieta atiteko Mindaugui Petravičiui, III-oji –Mantui Vaškelaičiui.

 BMX dviračių varžybose nugalėtoju tapo Tautvydas Gelumbickas, II-oji vieta atiteko Danieliui Žideliui, III-oji vieta – Ignui Malinauskui.

Gatvės gimnastikos  varžybų I-os vietos nugalėtoju tapo Andžejus Žilo. II-osios vietos – Andrej Gurin, o Gediminui Skomskiui atiteko III-oji vieta.

Tikrai dėmesio verti buvo ir Jurgio Petrausko, Alberto Naimovič bei Robert Polonski pasirodymai. Būtina pridurti, jog šventės metu  taip pat buvo rodoma ir įspūdinga  Street Workout‘o Pasaulio Čempionato 3-ios vietos nugalėtojo  Deivido Smailio ir “Project Mayhem“ kamandos  parodomoji programa.

Stebėjusieji gatvės gimnastų pasirodymus nekantravo ir patys išbandyti „pakyboti“ ant specialių, gatvės gimnastikai skirtų skersinių, tačiau labiausiai visus nustebino jauniausiojo šventės svečio aštuonerių metų Emilio pasirodymas. Berniukas savo pasirodymu parodė, jog taip pat gali pretenduoti į geriausiųjų jaunųjų gatvės gimnastų gretas.

Šventės metu susirinkusieji galėjo ir patys ne tik stebėti, bet ir sudalyvauti  „SlamBall“ žaidime.  Tai pakankamai nauja sporto šaka, kurią galima apibūdinti kaip krepšinio ir ledo ritulio junginį. Žaidiant šį žaidimą galima pasiekti svaiginantį aukštį ir padaryti įspūdingą dėjimą į krepšį. Šventėje vykusiose „SlamBall`ovaržybose geriausiais išrinkti Juozapas Bilvaisas ir Edvinas Aniulis.

„Sveikas miestas“ taip pat sveikina ir žmonių su negalia tinklinio (sėdint) turnyro  I- vietos komandą nugalėtoją iš Vilniaus „Motopro“. II-ąją vietą užėmė irgi komanda iš sostinės „Vilnis“, o  III-oji ir tikrai ne ką mažiau puiki liko „Stumbro“ komanda iš Kauno.

Visos komandos bei pavieniai varžybų dalyviai nugalėtojai buvo apdovanoti puikiais rėmėjų prizais.

Didžiausią padėką „Sveikas miestas“ išreiškia ir Vilniaus apskrities karaliaus Mindaugo šaulių 10-ajai rinktinei, kurios atstovai padarė viską, kad renginio vieta būtų puikiai paruošta šventei, jie taip pat tvarką palaikė ir šventės metu.

Šventės metu visiems gerą nuotaiką  palaikė Dj Mamania (Artūras Matkevičius) ir Dj Swix (Ignas Vaicekauskas). Šventės pabaigą vainikavo šaunus, “Freaks on Floor” roko  grupės pasirodymas.

„Sveiko miesto“ komanda dar kartelį dėkoja visiems dalyviams ir lauks visų kituose renginiuose!