Vilniaus Diskgolfo Klubas kviečia prisijungti prie Vilniaus 2014 m. HCP sezono Sveikas Miestas

Vilniaus Diskgolfo Klubas kviečia prisijungti prie Vilniaus 2014 m. HCP sezono

2014-02-25

Ar kada nors teko žaisti diskgolfą? Tie, kas bandė, tikrai žino, kad tai – įdomus ir įtraukiantis žaidimas. Išbandyti jėgas visus, žaidžiant diskgolfą Vilniaus Diskgolfo Klubas kviečia jau nuo kovo 2 d. Vilniaus 2014 metų HCP sezono metu. 

DATA IR LAIKAS:

Sekmadieniais nuo kovo 2 d.  iki kovo 30 d.

10:00 – žaidėjų registracija

10:30 – žaidimo pradžia

ŽAIDIMO FORMATAS: 

Žaidžiamas 11 krepšių ratas Pūčkorių parke. Kol kas žaidimui naudojami nešiojami krepšiai.

MOKESČIAI: 

Vienkartinis stojimo į lygą mokestis – 10 Lt/vienam sezonui. Mokestis naudojamas bendriems Pūčkorių parko reikalams – tvarkymui ir t.t. Kiekvieno žaidimo mokestis – 3 Lt – šis mokestis keliauja į prizinį fondą.

Stojimo į lygą mokestis skaičiuojamas tik nuo antrojo žaidimo. Pirmo karto žaidimo kaina – 3 Lt.

PRIZAI: 

Kasmėnesį įteikiamas prizas geriausiai hdc ratą sužaidusiam žaidėjui. Esant lygiosioms, vertinamas antras geriausias tų žaidėjų ratas. Jei ir toliau lieka lygiosios – laimės per įskaitinį laikotarpį (1 mėnesį) daugiau ratų sužaidęs dalyvis. Jei vis dar lygiosios – prizą laimės silpnesnis (labiau neigiamą hdc turintis) žaidėjas.

REZULTATŲ SKAIČIAVIMAS:

Naudojamos Handicap (toliau – hcp) taisyklės: Kiekvienam žaidėjui bus suskaičiuotas ‘handicap’as” (hcp) – t.y. skaičius taškų, kuris vėliau bus pridedamas (kadangi hdc yra neigiamas – tai faktiškai – minusuojamas) prie jo pasiekto rezultato. Taigi kiekvieno žaidėjo rezultatas bus pakoreguotas pagal jo žaidimo lygi.

Hcp bus atnaujinamas kas mėnesį. Išimtis – naujai dalyvaujantys žaidėjai – jų hcp pradžioje bus atnaujinami po kiekvieno sužaisto rato, iki jis/ji sužais tris ratus.

Kaip skaičiuojamas hcp?

Bus naudojami paskutinio mėnesio žaistų ratų vidutinis rezultatas (jei žaista mapiau nei tris kartus per mėnesį – paskutinių trijų žaidimų), iš jo atimama 30 (kaip siektinas rezultatas geriausiems mūsų parko žaidėjams) ir paskaičiuojama 80% šio skaičiaus.

Pvz: skaičiuota remiantis Vilnius Open turnyru – Pranciškaus vieno rato vidurkis = 39.3; skačiavimas – 39.3-30 = 9.3 * 0.8 = 7.44; padauginama iš (-1); handicap = -7.44
Tai reiškia, kad jei jo sužaisto rato rezultatas bus 39 – galutinis rezultatas bus 39-7.44 = 31.56

Jei žaidėjo vidurkis pasiekia 30 – jo hcp tampa nuliu; jei žaidėjo vidurkis tampa mažesniu už 30 – hcp lieka nuliu, t.y. teigaimu skaičiumi nevirsta.

Svarbi pastaba – per sezoną žaidėjo hdc negali blogėti – t.y. jo/jos naujausi ratai sužaisti blogiau, jo hcp lieka toks, koks buvo (išskyrus pirmus tris ratus lygoje – po jų žaidėjo hcp gali ir blogėti, ir gerėti).

Žaidimo lygio blogėjimas neskatinamas – palaikomas tik tobulėjimas!

Tokia sistema leidžia tobulėjančiam, bet šiuo metu silpnesniam žaidėjui, lygevertiškai varžytis su lyderiais.

Kiekvieno sekmadienio varžybų nugalėtojai bus skelbiami “Facebook” įvykyje.

Jei neradote atsakymų į savo turimus klausimus, kreipkitės el. paštu į Darių Gricių <darosg@gmail.com>; ir Karolį Bareikį <qjzzas@yahoo.com> – jie padės surasti atsakymus.

FB renginys  čia.

Daugiau informacijos čia.