Praėjusį savaitgalį Lenkijoje vyko uždarų patalpų ultimeito turnyras “Igloo” Sveikas Miestas

Praėjusį savaitgalį Lenkijoje vyko uždarų patalpų ultimeito turnyras “Igloo”

2014-12-09

Praėjusį savaitgalį Lenkijoje, Vroclavo mieste, vyko uždarų patalpų ultimeito turnyras “Igloo”, kuriame dalyvavo net 24 komandos (16 – atvirąjame, ir 8 – merginų grupėje) iš Lenkijos, Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Atvirojoje grupėje Lietuvai atstovavo klaipėdiečių ultimeito sporto klubas – “Marių Meškos”.

igloo 01Po grupės rato varžybų ir akistatų su Lenkijos bei Vokietijos klubais, klaipėdiečiams savo grupėjes turnyrinėje  lentelėje atiteko trečioji vieta. Ją užėmę dėl patekimo į kitą etapą „Marių Meškos“ turėjo susirungti su patyrusia Lenkijos ekipa – “Mojra”. Abiems komandoms tai buvo ypatingai svarbios varžybos. Mačo eiga buvo palanakesnė Lietuvos komandai, kuriai nuo pat žaidimo pradžios pavyko įgyti poros taškų pranašumą. Dėka to, oponentai visą žaidimą turėjo vytis lietuvaičius. Susitikimas baigėsi “Marių Meškų” pergale 15:10.

Deja antrą dieną buvo panašu, kad meškoms nepavyko pabusti iš žiemos miego, tad nepaisant01_Fotorpp įtemptų ir nervingų varžybų beliko džiaugtis užimta 8 vieta iš 16 dalyvavusių komandų.

Pirmas tris vietas atvirojoje grupėje pasidalino ir medaliais pasidabino komandos: “DiscKick” (Vokietija), turnyro organizatorių komanda “Flow” ir “Disterics” (Ispanija) ir Merginų grupėje prizininkų klubai išsirikiavo taip: “Saxy Divas” (Vokietija), Lenkijos nacionalinės rinktinės pirmoji komanda ir Lenkijos nacionalinės rinktinės antroji komanda.

Garbingiausias ultimeito titulas – “žaidimo dvasios” apdovanojimas – skiriamas užpademonstruotą aukštą sportinį meistriškumą, taisyklių išmanymą, bei pagarbą oponentams. Atvirojoje grupėje šis apdovanojimas atiteko – “Red Eagles” (Vokietija), o merginų grupėje – “Flow” (Lenkija).