Pirmą kartą bus surengtas mėgėjiškas turnyras „Vilniaus plunksna“ Sveikas Miestas

Pirmą kartą bus surengtas mėgėjiškas turnyras „Vilniaus plunksna“

2012-08-14

Rugpjūčio 25 d. Vasario 16-osios (Lukiškių) aikštės padangėje skraidžios badmintono plunksninių būriai. Pirmą kartą rengiamame mėgėjiškame turnyre „Vilniaus plunksna“ raketes į rankas paims keliolikos sukviestų komandų atstovai iš žiniasklaidos priemonių, muzikos kolektyvų, reklamos agentūrų ir kitų kūrybinių susivienijimų.

“Sveikas miestas” džiaugiasi, kad bus surengtas šis mėgėjiško badmintono turnyras ir visus Vilniečius kviečia sudalyvauti. „Vilniaus plunksnos“ žiūrovams bus paruošta atskira aikštelė, o stipriausiųjų laukia prizai.

Megėjiško badmintono turnyras „Vilniaus plunksna“ – tai vienos dienos festivalis, vienijantis malonų, sveiką laiko praleidimą su muzika. Turnyro metu gros diskžokėjai, o po jo įvyks gyvo garso koncertas.

Mėgėjiškas badmintonas – specialių įgūdžių ir itin gero fizinio pasiruošimo nereikalaujantis sportas. Tai užsiėmimas, sukeliantis malonius prisiminimus apie nerūpestingą plunksninės mušinėjimą vaikystėje.

Unikali „Vilniaus plunksnos“ koncepcija pasitvirtino didelio dalyvių ir žiūrovų dėmesio susilaukusiuose turnyruose festivalyje „Satta Outside“ 2011 m. ir kavinėje „Studio 9“ 2012 m.

Renginio programa

12-13 val. – komandų registracija
13-17 val. – atrankinės varžybos grupėse
17-19 val. – finalai ir apdovanojimai
19-21 val. – koncertas

Pastaba:
jeigu oras bus nepalankus lauko žaidimams, „Vilniaus plunksna“ bus nukelta į kitą savaitgalį, rugsėjo 1 d.

Renginio draugai: „Liūtukas ir Ko“, energotonikas „TheraMax“, agentūra „McCann Erickson Vilnius“, savaitraštis “Laisvalaikis”, portalas “15min.lt”, klubas “Badminton Virus“, kavos meistrai “Coffee Inn“.