Orientavimosi varžybos “Velo Orient” Sveikas Miestas

Orientavimosi varžybos “Velo Orient”

2014-04-04

“VELO ORIENT” – šaunios orientacinės varžybos dviračiais!

Velo Orient žaidimai yra pramoginiai-kultūriniai renginiai, kurie organizuojami tam, kad vilniečiams ir Vilniaus svečiams būtų suteikta proga smagiai leisti laiką draugų kompanijoje ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienų vakarais.

Varžybų metu komandos su dviračiais varžosi, kas greičiau atliks tam tikras užduotis sostinėje, atskleidžiant žinias apie Vilnių ir ne tik.

Tai pramoga, nereikalaujanti specialaus pasiruošimo ar ypatingos įrangos, todėl dalyvauti gali visi norintieji. Žaidimo esmė – gavus užduotis išsiaiškinti, kokius objektus reikia aplankyti, o atvykus – atlikti užduotis arba atsakyti į klausimus. Komanda turi ne tik išsiaiškinti tarpinių punktų vietas, bet taip pat susidėlioti optimalų maršrutą, kadangi žaidimui skiriamas ribotas laiko tarpa

Velo Orient yra paremtas ne greičiu, o komandiniu darbu, Vilniaus pažinojimu bei sugebėjimu išspręsti pateiktas užduotis, todėl startuoti raginami tiek vyresnio amžiaus, bet daugiau žinių apie sostinę turintys žmonės, tiek jaunatviško entuziazmo kupini moksleiviai ar studentai.

Šiais, 2015 metais, bus jau 5-asis VELO ORIENT sezonas.

Prisijunk: www.facebook.com/Veloorient