Masiškiausias sporto renginys Lietuvoje, pakviesiantis nemokamai išbandyti virš 40 sporto šakų ir veiklų, pirmą kartą rengiamas Alytuje! Sveikas Miestas

Masiškiausias sporto renginys Lietuvoje, pakviesiantis nemokamai išbandyti virš 40 sporto šakų ir veiklų, pirmą kartą rengiamas Alytuje!

2017-04-21

LTOK kartu su Alytaus miesto savivaldybe šiais metais planuoja grandiozinę sporto šventę, kurioje visą dieną vyks patys įvairiausi turnyrai tiek sporto profesionalams, tiek mėgėjams ar šeimoms su mažais vaikais, o taip pat ir daug pramogų bei šventinis koncertas.

4848777e3086b8572a0d58d6cc248df9

Olimpinė diena 2016/ Augusto Četkausko nuotr.

Birželio 3 dieną Alytus vienai dienai pavirs tikru Olimpiniu kaimeliu, nes renginiui prie pagrindinio miesto sporto objekto – Sporto rūmų bei Jaunimo parke, Naujosios, Žuvinto gatvėse bus skirtas virš 10 hektarų plotas. Jame įsikurs įvairiausių sporto šakų federacijų ir klubų palapinės, stendai, aikštelės, takeliai.

Šventės dalyviai galės išmėginti jiems nepažįstamas sporto šakas, kurias pristatys sporto federacijos, ir pabandyti įveikti pirmą kartą Lietuvoje pristatomą interaktyvų pripučiamą kliūčių ruožą. Dalyvaudami ir įveikdami rungtis renginio Dalyvio pase galės rinkti  lipdukus ir gauti apdovanojimus.

Žiūrovams taip pat neteks nuobodžiauti, nes juos džiugins pramoginė programa – gatvės šokėjų, riedutininkų, tarptautinių lėkščiasvydžio meistrų pasirodymai, meno konkursai, šventinis koncertas.
Alytiškiams ir miesto svečiams tereikia atvykti į Olimpinę dieną ir mėgautis pramogomis. Renginys yra nemokamas, o išbandyti įvairias sporto šakas bus galima ir iš anksto neužsiregistravus. Visgi pirmenybė bus teikiama užsiregistravusiems ir atsiėmusiems Dalyvio pasus.

Olimpinė diena visame pasaulyje švenčiama daugiau nei 60 metų, jos tikslą skleisti olimpines idėjas, skatinti žmones judėti ir išbandyti naujas sporto šakas atspindi šūkis “Judėk, sužinok, atrask”. Lietuvoje ši šventė pirmą kartą surengta 1989 metais sostinėje, kai olimpinis čempionas Šarūnas Marčiulionis Gedimino pilyje uždegė Olimpinės dienos deglą. Daugelį metų Olimpinė diena vykdavo Vilniuje, tačiau pastaraisiais metais Lietuvos olimpinio fondo iniciatyva šventė pradėjo keliauti po Lietuvą ir pasiekė Kauną, Šiaulius, o šiemet atvyks į Alytų.

Daugiau informacijos bei registracija skelbiama: www.lteam.lt