Lietuvos šimtmečio golfo turnyras Sveikas Miestas

Lietuvos šimtmečio golfo turnyras

2018-05-08

Šeštadienį Europos Centro Golfo Klube vyko turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Dalyvius ir svečius lepino žaliuojanti lietuviška gamta, giedras dangus ir saulė, o pakilią šventinę nuotaiką kūrė golfo laukuose iškeltos plazdančios trispalvės ir Vytis.

100-metis_3„Žinant tai, kad atkurtai Lietuvai šiemet yra šimtas metų, valstybės vadovai skatina visus – bendruomenes, šeimos narius, pavienius žmones – švęsti įvairiai, kitaip ir įsimintinai. Tad su Klubo kolektyvu nusprendėme surengti turnyrą, kuris pažymėtų šį svarbų įvykį. Švęskite atkurtos Lietuvos šimtmetį, nes būti lietuviu, keliauti, žaisti golfą kitose šalyse ir didžiuotis, kad esame iš Lietuvos yra svarbi mūsų užduotis ir siekis.“ – turnyro atidarymo švėntinėje kalboje sakė Europos Centro Golfo Klubo direktorius Mindaugas Glinskis.

Turnyro pradžią skelbė tautiniais drabužiais pasipuošusios Balio Dvariono mokyklos auklėtinės, akomponuojant kanklėmis sugiedojusios Lietuvos Respublikos himną. Net prizai, įteikti turnyro nugalėtojams, buvo persmelkti tautinio identiteto: rėmėjų įsteigti naminiai šakočiai ir į buteliukus supilstytas pirmasis pasaulyje kvapas, dedikuotas šaliai – „Lietuvos kvapas“.

Patriotinės idėjos vedami golfo turnyro organizatoriai džiaugėsi, kad renginys pritraukė daug šio sporto entuziastų. Solidarumą su Lietuvos valstybe pademonstravo ir dalyvauti atvykęs Kazachstano respublikos ambasadorius Baurzhan Mukhamejanov.

Golfo turnyro geriausio rezultato Stroke gross nominaciją iškovojo Donatas Puodžiukynas, sužaidęs 18 duobučių aikštyną per 83 smūgius. Pagal 100-metis_2meistriškumo lygį žaidėjai varžėsi skirtingose HCP kategorijose. Pirmųjų vietų nugalėtojai:

Vyrai HCP 0 – 17.0  - Vytautas Stukas – Europos Centro Golfo Klubas

Vyrai HCP 17.1 – 24.0 HCP. Paulius Vasiliauskas – Europos Centro Golfo Klubas

Moterys HCP 0 – 35.9 HCP. Vitalija Bagdonienė – Europos Centro Golfo Klubas

Bendra HCP 24.1 – 36.0. Mindaugas Žičkus – Europos Centro Golfo Klubas