Lietuvos golfo atvirų durų diena – gegužės 12 d. Sveikas Miestas

Lietuvos golfo atvirų durų diena – gegužės 12 d.

2019-05-09

Lietuvos golfo federacija kviečia visus sporto entuziastus ir aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones iš arčiau susipažinti ir išbandyti golfą. Šioje sporto šakoje save gali atrasti visi: tiek žmonės, mėgstantys ramius pasivaikščiojimus gamtos apsuptyje, tiek aktyvaus sporto entuziastai, pasiryžę numušti kamuoliuką toliau ir tiksliau už konkurentus. Vienas didžiausių šios olimpinės sporto šakos privalumų – tai, kad bet kokio amžiaus žmonės – net ir mokyklinukai ar senjorai – gali pradėti žaisti ir mėgautis jo teikiama nauda sveikatai ir patiriamomis puikiomis emocijomis. Tai puikus būdas turiningai praleisti dieną su šeima.

Golfo-atviru-duru-diena---geguzes-12Tokią galimybę Jums siūlome gegužės 12 dieną vyksiančioje Golfo atvirų durų dienoje. Profesionalūs golfo treneriai jus susipažindins su golfo teorija, taisyklėmis bei ypatybėmis ir suteiks galimybę praktiškai išbandyti savo jėgas smūgiuojant ir ridenant kamuoliuką.

Užsiėmimai organizuojami grupėmis. Dalyvavimas nemokamas. Kontaktai registracijai ir papildoma informacija: www.playgolf.lt

Renginys vyks šiuose Lietuvos golfo klubuose:

  • Vilkės Golfo Klubas (Kamorūnų k., Leipalingio sen. Druskininkų sav.)
  • Europos Centro Golfo Klubas (Golfo g. 24, Girijos k. Vilniaus r.)
  • National Golf Resort (Tvenkinių g. 30, Stančių k., Kretingalės sen. Klaipėdos r.)
  • Sostinių Golfo Klubas (Pipiriškių k., Pastrėvio sen. Elektrėnų sav.)

 

Nuoroda į youtube video čia.