Lietuviai iškovojo auksą Baltarusijos lėkščiasvydžio turnyre! Sveikas Miestas

Lietuviai iškovojo auksą Baltarusijos lėkščiasvydžio turnyre!

2017-01-23

Lietuvos vyrų lėkščiasvydžio komanda “Disc-o-holics” (Vilnius) šį savaitgalį, sausio 21-22 d., vykusiame turnyre “Minsk*17″ kaimyninėje Baltarusijoje, iškovojo aukso medalius ir pirmosios vietos trofėjų!

Disc-o-holics 1 vt. @ Minsk17

Disc-o-holics 1 vt. @ Minsk17

Tarptautinės lėkščiasvydžio varžybose tradiciškai daugiausias dalyvių buvo iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, bei viena komanda iš Lietuvos.

Lietuvių varžovai grupės varžybose buvo „Lynxes“, „Тёмные лошадки“, „Phoenix“, dėl patekimo į pusfinalį teko varžytis su „Rampage“, o pusfinalyje su „Крысы“. Finale lietuvaičiai susitiko su labai gerai pažįstama, ir pelnytai geriausia Baltarusijos komanda tituluojama – „X3”. Po nekokios mūsiškių pradžios, pranašumą įgijo šeimininkai. Tačiau laiku pasinaudojus minutės petraukėle “Disc-o-holics” komandai pavyko perimti rungtynių vadžias į savo rankas. Pergalė iškovota rezultatu 14:9.

Viso turnyro naudingiausio žaidėjo apdovanojimas buvo įteiktas, taip pat turnyrą laimėjusios komandos, “Disc-o-holics”, žaidėjui #77 Kęstučiui Bačkiui.

Varžybose Lietuvą atstovavo Kęstutis Bačkis, Mindaugas Simonavičius, Mantas Kaminskas, Denisas Slobodskojus, Artūras Čadas, Mindaugas Mendelis, Modestas Kižauskas.

Lietuviai šiame turnyre nėra naujokai ir dar praėjusiais metais (2016) vykusiame turnyre buvo iškovoję antrąją vietą.

Žaidimo dvasios apdovanojimas atiteko namų komandai “Good Vibes” iš Baltarusijos, Minsko.

Nuorodos:

Oficiali Lietuvos skraidančiojo disko svetainė – www.frisbee.lt

Rungtynių įrašą galima peržiūrėti čia. 

 

Daugiau informacijos apie Lietuvos lėkščiasvydžio aktualijas rasite čia