Lenkai nepajėgė sustabdyti vilniečių komandos “Drop That Smile” Sveikas Miestas

Lenkai nepajėgė sustabdyti vilniečių komandos “Drop That Smile”

2016-03-22

Kovo 19-20 dienomis sostinės lėkščiasvydžio klubas „Drop That Smile“ dalyvavo Lenkijoje vykusiame turnyre „Mazurski Klimat“.

2016 1vt. Drop That Smile @ Mazurski Klimat

“Drop That Smile”/ @Mazurski Klimat

„Mazurski Klimat“ – tai Lenkijoje organizuojamas uždarųjų patalpų turnyras, kuriame savo klubams atstovauja tik mišrios sudėties komandos. Šiemet turnyre lietuviai kovojo su 7 komandos iš įvairių Lenkijos miestų.

Pirmą dieną grupės varžybose Lietuviai nesutiko stipraus pasipriešinimo, todėl be didesnių sunkumų nugalėjo visas ekipas solidžia persvara ir tapo grupės lyderiais. Antrą dieną pusfinalyje lietuviai susitiko su komanda „Ultimatum“ ir nugalėjo triuškinančiu rezultatu 28:15.

Nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo „Drop That Smile“ iškovojo vietą finale, kuriame susitiko su komanda iš Varšuvos „Bc Kosmodysk“. Finale vilniečių ekipa ir toliau nelėtino tempo. Įpusėjus finalui žaidimas akyvaizdžiai buvo aiškiai „Drop That Smile“ komandos rankose, kurie parklupdė oponentus, susikraudami didelę taškų persvarą ir laimėjo galutiniu rezultatu 29:17.

Lietuviai iš Lenkijos parsivežė ne tik pirmosios vietos apdovanojimą. Viena iš „Drop That Smile“ žaidėjų – Donata Bassus – buvo išrinkta naudingiausia turnyro žaidėja.

Daugiau informacijos apie Lietuvos lėkščiasvydžio aktualijas rasite čia.