Kviečia ir puikias emocijas garantuoja „ZUMBA PARTY 2018/ VILNIUS“! Sveikas Miestas

Kviečia ir puikias emocijas garantuoja „ZUMBA PARTY 2018/ VILNIUS“!

2018-04-12

„Išskirtinis renginys Lietuvoje“, „Kokia energija“, „Tai buvo konvencijos lygis“ ir daugelis kitų komplimentų skambėjo po 2017 metų pavasarį įvykusio šokių ir fitneso maratono Vilniuje, kuris pranoko visų dalyvių ir pačių renginio organizatorių lūkesčius. Džiugu, kad renginys tapo vienas įspūdingiausių ir labiausiai įsimenančių visoje Lietuvoje.

Jau 5-tą kartą grandiozinis maratonas ZUMBA PARTY 2018 pasiruošęs sudrebinti ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių – Latvijos ir Lenkijos – Zumba fitness mylėtojų širdis. Gegužės 5 d. LEU sporto salė taps didžiausia ir karščiausia Lotynų šokių aikštele, kurioje savo pasirodymus surengs pasaulinio lygio Zumba instruktorių konkurso „NEXT RISING ZUMBA‘S STAR“ finalistas SELUCO FERNANDEZ (Ispanija), charizmatiškasis DAN PUCHE (Ispanija), visų merginų numylėtinis LUKASZ GRABOWSKI (Lenkija), populiariausias Zumba YouTuber’is DOVYDAS VEIVERYS (Lietuva), energijos ir geros nuotaikos kupina AUGUSTĖ JUKNĖ (Lietuva), Zumba veteranė MEDA MACEIKIENĖ (Lietuva), ir žinoma pati renginio organizatorė VASILISA TARASOVA (Lietuva).

Jūsų laukia karščiausias ir beprotiškai aistringas 3 valandų Lotynų ritmais įkvėptas šokių ir fitneso vakarėlis, kuriame emocijų ir įspūdžių pasisemsite metams į priekį!

RENGINYS ATVIRAS VISIEMS!

Renginio trukmė: 3 – 3,5 val.

Renginio vieta: LEU (Lietuvos Edukologijos Universitetas, Studentų g. 39)

KAINA: 15 eur (iki 04.22 , vėliau brangs)

BILIETUS PLATINA TIKETA, savo bilietą galite rasti čia.

PROMO VIDEO žiūrėkite čia.

Facebook event’as čia.

Zumba Party 2018 plakatas final