Kviečia į aktyvią pramogą – orientacinį žaidimą pėsčiomis Sveikas Miestas

Kviečia į aktyvią pramogą – orientacinį žaidimą pėsčiomis

2014-03-12

Jau šį šeštadienį, kovo 15 dieną, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti pažintiniame-pramoginiame orientavimosi žaidime pėsčiomis „Žinau, bėgam!“. Startas numatytas pačioje sostinės širdyje – Vilniaus Rotušės aikštėje.
Orientacinis žaidimas pėsčiomis, tai proga prasmingai praleisti laisvadienį su šeima ar draugais bei pasitikti pavasarį su aktyvia pramoga. Organizatoriai pataria pasirinkti patogią avalynę ir aprangą, kadangi beveik visi dalyviai lengvai pasiduoda žaidimo azartui ir lengvi pasivaikščiojimai pereina į bėgiojimą.
Orientacinio žaidimo dalyviams paruoštos įvairios užduotys. Teks rasti įdomias Vilniaus senamiesčio vietas vadovaujantis tiek paveikslėliais, tiek tekstiniais aprašymais, o tam skirtas laikas ribojamas iki 3 valandų. Nors žaidimo tikslas surinkti kaip įmanoma daugiau taškų, tačiau svarbiausia smagiai praleisti laiką ir pagilinti žinias apie Vilnių.
„Žinau, bėgam!“ orientacinis – puikus būdas iš naujo atrasti Vilnių, sužinoti įdomių faktų apie jį ir aplankyti daugumai nepastebimas vietas. Visi norintys dalyvauti žaidime, laukiami kovo 15-ąją dieną 12:30 prie Vilniaus Rotušės.
Registracija ir platesnė informacija čia.
Facebook įvykis čia.