Įvyko Vilniaus mokyklų žaidynių turizmo varžybos Sveikas Miestas

Įvyko Vilniaus mokyklų žaidynių turizmo varžybos

2019-04-15

Saulėtą balandžio 13 dieną į Vilniaus parką sugužėjo mokyklų turizmo varžybų atstovai, kuriuos pakvietė „Sveikas miestas“ su Vilniaus jaunųjų turistų centru.

Varžybų akimirka

Varžybų akimirka

Komandos buvo suskirstytos į „A“ pogrupį ir „B“ pogrupį. „A“ pogrupiui rungtys buvo parinktos sunkesnės. Tai užpelkėjusio ruožo įveikimas, turistinės palapinės statymas, sužeisto transportavimas, perėjimas buomu per kliūtį, sportinis pakilimas ir nusileidimas, mazgų rišimas ir kitos rungtys. Maksimalus trasos įveikimo laikas buvo skirtas 25 minutės, „B“ grupei 15 minučių.

Vilniaus jaunųjų turistų centras visus dalyvius vaišino karšta arbata, gausus teisėjų būrys organizuotai pravedė varžybas.

„A“ grupėje startavo 8 merginų komandos ir 5 vaikinų komandos;

„B“ grupėje startavo 7 merginų komandos ir 4 vaikinų komandos.

 Vilniaus čempionais tapo „A“ gr.  Gabijos g-jos merginų komanda ir M.Mažvydo prog. vaikinų komanda, kurie gegužės 17 dieną atstovaus Vilnių finalinėse varžybose Trakų rajone.

Prizininkais tapo „Ryto“ prog., S.Stanevičiaus prog. merginų komandos ir Pilaitės g-jos, S.Stanevičiaus prog.DSCN0450 vaikinų komandos.

„B“ pogrupyje čempionais tapo „Ryto“ prog. merginų ir J.Taliat-Kelpšos kon-ja vaikinų komandos. Prizininkais tapo A.Kulviečio klasikinės g-jos, J.Tallat-Kelpšos kon-ja merginų ir A.Kulviečio klasikinės g-jos, LDK Algirdo g-jos vaikinų komandos.

 

„Sveiko miesto“ kolektyvas  dėkoja šias  varžybas padėjusiems organizuoti ir pravesti partneriams – Vilniaus jaunųjų turistų centrui.