Įtampų paleidimo praktika – dalyvaukite nemokamai Sveikas Miestas

Įtampų paleidimo praktika – dalyvaukite nemokamai

2019-02-06

JOGA – tai kiekvienam prieinamas savipagalbos įrankis, efektyviai veikiantis ne tik kaip profilaktinė priemonė visapusiškam sveikatos stiprinimui, bet ir negaluojančio organizmo būklės lengvinimui ar kai kurių lėtinių ligų progresavimo kontrolei. Pasaulio mokslo bendruomenės nuolat pateikia vis naujų įrodymų, pagrįstų įvairios trukmės tiriamųjų grupių stebėjimais apie kur kas didesnę jogos bei kvėpavimo technikų naudą, nei vakarų medicina iki šiol buvo linkusi pripažinti. Vardijamas ilgas negalavimų sąrašas, kurių simptomatiką padeda lengvinti įvairios jogos praktikos – tai nugaros skausmai, venų varikozė, virškinimo sutrikimai, hipertenzija, astma, diabetas, migrena, metabolizmo, miego sutrikimai, panikos priepuoliai,  depresija, nerimas, pms ar menopauzės reiškiniai ir kt.

koliazas sveikam miestui (1)Dauguma šių laikinų sutrikimų ar jau lėtiniais tapusių negalavimų paūmėja išaugus kasdieniniam streso kiekiui, su kuriuo organizmas nebesusidoroja ir imuninė sistema ima silpti, atverdama kelius uždegimams, virusams, išsekimams. Organizmo gyvybinės jėgos natūraliai silpsta su amžiumi, tačiau šiuolaikinis gyvenimo tempas ir ritmas itin palankus natūraliai kūno energijos tėkmei sutrikdyti, išbalansuoti ir užblokuoti. Žmonės neturi žinių ar įgūdžių net apie tai kaip taisyklingai kvėpuoti. Ypač tomis akimirkomis, kai susiduriame su sunkumais, nerimu ir stresu. O įrankius kaip sau pagelbėti nešiojamės savyje nuolat. Tik arba to nežinome arba tiesiog nemokame naudotis.

Taigi, šis kvietimas skirtas tiems, kuriems rūpi jų sveikata ir gyvenimo kokybė. Tiems, kurie jau suprato, kad noras būti naudingu, reikalingu ir energingu iš malonumo tampa našta, nes tarp daugybės įsipareigojimų kitiems, pamirštame prisiimti pagrindinį įsipareigojimą SAU – rūpintis savimi nuoširdžiai, su ta pačia meile, kurią trokštam spinduliuoti kitiems.

Fiziniame kūne stresas uždegiminiais židiniais arba tiesiog raumenų grupių persitempimu dažniausiai kaupiasi klubuose ir pečiuose. Taip pat netaisyklingoje stuburo padėtyje. Todėl įtampų paleidimo praktikos seka sudėliota taip, jog būtų akcentuojamas šių kūno dalių, bei vidinių raumenų apšildymas ir stiprinimas. Visos praktikos metu pagrindiniu dėmesio centru išlieka kvėpavimo technikos, spartinančios gilų organizmo atpalaidavimą ir detoksikavimą.

Lengvesnė, šviesesnė kasdienybė pasiekiama kiekvienam iš mūsų, tik ĮSIPAREIGOKIM SAU ir reguliariai praktikuokim. Neveltui daugelis dvasinių mokytojų mokina – nereikia kelti laimės kaip tikslo – ji ateis savaime, kaip malonus šios praktikos šalutinis poveikis….

VASARIO 17 d. 11.00 val. numatoma nemokama atvira pamoka.  Atsinešti laisvą ir patogią aprangą – bendrausime, praktikuosime, vaišinsimės arbata. 

Registracija būtina! Pasikeitus planams labai prašome pranešti, kad atsilaisvinusią vietą galėtume perleisti kitam.

Praktikas veda mokytoja Eglė. Telefonas registracijai 8(689)32229 arba 8(686) 40680 Aušra. Taip pat informaciją galima rasti namų internetiniame puslapyje arba feisbuke. 

Įprastiniai užsiėmimai nuo VASARIO 19 d.  vyks antradieniais  7.30 val.   bei šeštadieniais 9.00 val.

Užsiėmimo kaina 12 Eur.

Praktikos vyksta BALTOJO LOTOSO NAMUOSE, Antakalnyje, V.Grybo g.17, Vilnius (Įėjimas iš Debesijos g.)

Sužinokite daugiau čia!