Išbandykite JOGA NIDRA Sveikas Miestas

Išbandykite JOGA NIDRA

2018-05-15

Gegužės 16 d. trečiadienį 18.00 val. esate kviečiame į Joga Nidra užsiėmimą.

Tai gilaus fizinio, psichinio, emocinio atsipalaidavimo ir meditacijos praktika. Po jos jausitės ne tik atsipalaidavę ir pailsėję, bet ir pasisėmę ramybės ir naujų jėgų. Tai praktika, kuri tinka visiems, net ir niekada nepraktikavusiems jogos.

Sesijos trukmė 1 val. Kaina 7 eur.
Rekomenduojama turėti patogią aprangą.

Registruotis tel.868797263 arba indredevi@gmail.com31235067_1387286124750918_9176302931912163328_n
Jogos namai “ANAHATA”
Šv.Stepono 20-5, III a.
Vilnius
www.anahata.lt

Daugiau apie Joga Nidra.


Tai švelni ir veiksminga Indijos jogų meditacijos bei atsipalaidavimo technika, kilusi iš senųjų Tantrinių mokymų. Joga Nidra yra moksliškai pagrįstas transinis atsipalaidavimo metodas, kurį supaprastinęs archaiškas Tantrines praktikas sukūrė žymusis svamio Sivanandos mokinys svamis Satjananda Saraswati, vadinęs ją „dieviškuoju atsipalaidavimu“.

Šia praktika gali užsiimti bet kokio amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonės. Reikia tik gulėti, atsipalaiduoti ir klausytis vedančiojo balso. Praktika pašalina gilumines įvairių negalavimų, blogos savijautos priežastis. Padeda žmonėms, kenčiantiems nuo padidėjusio kraujospūdžio, stresų, įvairių nerimo būsenų, nemigos, virškinimo trakto sutrikimų, astmos ir t.t. Joga Nidros metu atpalaiduojamas protas, pasąmonė atkuria teigiamas kūno bei proto būsenas, energetinę pusiausvyrą, suaktyvina savigydos procesus, užsipido reikiamais resursais. Joga Nidra suteikia galimybę įjungti organizmo savireguliacijos mechanizmus.

Joga Nidros metu pasiekiama tarpinė būseną tarp miego ir budrumo, sąmonės imlumas labai padidėja. Protas nurimsta, jausmai nebetrukdo ir pasąmonė jautriai priima naują informaciją. Prabunda pasąmoninis protas ir tai įgalina paveikti įvairių ligų, baimių ar tiesiog elgesio modelių šaknis, jas pašalinti ar pakeisti. Sąmoningam protui netrukdant, nurimus proto ir jausmų paviršinėms vibracijoms, įsijungia savireguliacijos mechanizmai. Šie metodai sėkmingai taikomi šiuolaikinėje psichoterapijoje.

Pirisjunkite ir feisbuke.