Inicijuojamas judėjimo gamtoje projektas „Gryno oro klubas“. Sveikas Miestas

Inicijuojamas judėjimo gamtoje projektas „Gryno oro klubas“.

2012-06-12

Šią vasarą natūralus mineralinis vanduo „Neptūnas“ kartu su Viešaja įstaiga “Sveikas miestas”, treniruočių namais „Body lounge“ inicijuoja judėjimo gamtoje  projektą, pavadinimu „Gryno oro klubas“.

Smagi žinia vilniečiams ir sostinės svečiams  - nuo šio šeštadienio, birželio 16 dienos, startuoja judėjimo gamtoje  projektas, pavadinimu „Gryno oro klubas“.

Kiekvieną vasaros ketvirtadienio vakarą ir šeštadienio rytą visi kviečiami į nemokamas mankštas gryname ore Vingio parke. Po atviru dangumi patyrę ir kvalifikuoti treneriai iš treniruočių klubo „Body lounge“ ves mankštas kūno ir sveikatos stiprinimui, o „Neptūnas“ gaivins natūraliu mineraliniu vandeniu. Judėjimas lauke – tai geresnė savijauta ir nuotaika, energijos antplūdis.

Vilniečiams pasiūlysime 2 skirtingas treniruotes.

Šeštadienio rytais – kūno balanso arba lieknėjimo treniruotės ypač aktualios daug laiko prie kompiuterio praleidžiantiems ar sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Ypatingas dėmesys skiriamas pilvo preso, nugaros, kojų, sėdmenų ir pečių linijos raumenų stiprinimui.

Šeštadienio treniruotė Lieknėjimo rytas, paremta kūno balanso pratimais, skirta psichinės ir fizinės pusiausvyros lavinimui, giluminių kūno raumenų stiprinimui. Treniruotės metu atliekami pratimai, gerina sąnarių paslankumą, nuosekliai ir harmoningai stiprina visus kūno raumenis, mažina nugaros skausmus.Ypač tinkami taisyklingos laikysenos atstatymui ir gerinimui, įtampos mažinimui. Pagrindinis dėmesys skiriamas pilvo preso ir nugaros raumenų, kojų, sėdmenų ir pečių raumenų stiprinimui.  Treniruočių metu yra gerinamas kvėpavimo sistemos funkcionavimas. Pratimai atliekami lėtai, siekiant gerai ištempti visus kūno raumenis. Treniruotėse naudojami nestabilūs paviršiai (darbas ant žolės, susukti kilimėliai), specialiai sumodeliuoti pratimai lavina dėmesio koncentraciją, kuri labai svarbi ne tik treniruočių studijoje, bet ir kasdieniniame gyvenime.

Ketvirtadienio vakarais siūlome gerą energijos užtaisą – tai šokio judesiais paremti pratimai – valanda energijos, ritmikos ir džiuginančio rezultato.

Šokio energija. Ketvirtadienio vakarais kviesime pasitikti artėjantį savaitgalį ir valandėlę praleisti energijos, smagaus ritmo ir geros nuotaikos treniruotėje. Baila. Latino fiesta – tai ne tik nesudėtingi šokio ir mankštos deriniai, smagi muzika, kartu tai puiki kalorijų deginimo mankšta. Judesiai paremti salsa, bachata, zumba bei aerobikos mokyklomis. Šioje treniruotėje laikas prabėgs smagiai ir nepastebimai.

Junkitės! Puiki proga išbandyti sporto pratimus gryname ore tiek sporto mėgėjams, tiek ir naujokams, ir prasmingai praleisti dienos vakarą ar savaitgalio rytą. Siekiame populiarinti sveikos gyvensenos idėją, skatinti žmones sportuoti gryname ore, todėl siūlome treniruotes, padedančias judėti ir atsigauti nuo įtemptų dienos veiklų. Treniruotės nemokamos, todėl bus prieinamos visiems vilniečiams. Judėjimas, sportas miesto erdvėse – kosmopolitiško, gyvybingo, sveiko, aktyvaus ir laimingo Vilniaus miesto gyventojo išraiška.

Laikas. Kiekvieną vasaros ketvirtadienį 19.00 – 20.00 val. ir šeštadienį 10.30 – 11.30 val.

Vieta. Vingio parke, pievoje prieš estradą.

Tikslas – skatinti sveikos gyvensenos idėją, skatinti žmones sportuoti gryname ore, aktyviai leisti laisvalaikį.

Tikslai:

  • Populiarinti sveikos gyvensenos įpročius.
  • Skatinti žmonių susidomėjimą mankštomis.
  • Suteikti erdvę judėjimui gamtoje.
  • Padovanoti šventę vilniečiams ir miesto svečiams.

Treniruotės nemokamos. Drąsiai prisijunkite, laukiame Jūsų!

Daugiau informacijos: bloungestudio@gmail.com,

 tel. +370 650 55827 www.bodylounge.lt

www.facebook.com/neptunas

www.neptunas.lt/mankstos