Valpurgijos naktis su POUND & LM Bodybalance Sveikas Miestas

Valpurgijos naktis su POUND & LM Bodybalance

2019
Bal
/ 30
Antradienis

Valpurgijos naktis su POUND & LM Bodybalance

Miestas
Vilnius
Vieta
pin The ONE (THE ONE CITY) Konstitucijos pr. 21 C, QUADRUM VERSLO CENTRAS
Laikas
21:00 - 30:00

Geriausios idėjos gimsta netikėtai. Arba maždaug 8.30 ryte :)

Treniruočių studija The One kviečia gyventi šia diena ir burtis draugėn (puikus žodis!) įvairiausiom progom ir be progos.

Paskutinę balandžio dieną žaidžiam :) O kodėl 04.30, skaitykite https://gyvbudas.lrytas.lt/ straipsnį, kurį rasite šiek tiek žemiau.

NAKTINIS YPATINGŲ TRENIRUOČIŲ SEANSAS

Kada? 2019.04.30 21.00-23.00

Kur? Treniruočių studijoje The One City, Konstitucijos pr. 21C, Quadrum verslo centras, North pastatas, 2 aukštas.

Kas? 21.00 visiškas šėlsmas-raganų šokiai POUND treniruotėje su Karolina Mankute.
22.00 Les Mills Bodybalance su Egle Žvirblyte ir Jurga Maculevičiūte

Kaina: 15 EUR arba The One abonementų kartai.

—————————————————————

Naktis iš balandžio 30-osios į gegužės 1-ąją – ypatinga. Tuomet minima Valpurgijos naktis – tradicinė pagoniška pavasario šventė, kuria nuo žilos senovės didžiojoje vidurio ir šiaurės Europos dalyje būdavo pažymimas žydinčio pavasario atėjimas. Šventė siejama su vaisingumu, per ją galima pritraukti turtus. Nuo seno tai buvo galių įgijimo ir norų išsipildymo laikas, palankus atlikti visus įmanomus apsivalymus ir apeigas. Laikoma, kad šią naktį susapnuoti sapnai – pranašiški. Tikima, kad pirmąją gegužės naktį augalai įgyja stebuklingų galių, o uždanga tarp gyvųjų ir mirusiųjų karalysčių suplonėja. Skandinavams ir vidurio Europos gyventojams ši naktis reikšdavo vasaros laikotarpio – „didžiosios saulės“, – pradžią. Viduramžiais Vokietijoje ir Skandinavijoje manyta, kad Valpurgijos naktį puotauja raganos. Jos sėdasi ant šluotų ir suskrenda į kalnų viršūnes, kur vyksta laukinės orgijos, vaišės, šokiai ir santykiavimai su demonais. Būtent todėl Valpurgijos naktį buvo stengiamasi išvaryti raganas. Kaimų gyventojai vaikščiojo aplink namus su uždegtais fakelais, laužuose degino raganų iškamšas. O mūsų protėviai šią naktį prašydavo dievų malonės, ypač – gero derliaus ir sveikų palikuonių. Musulmonams pirmoji gegužės naktis taip pat ypatinga – egzistuoja paprotys tekant saulei sugalvoti šviesų norą, kreipiantis į aukščiausias jėgas.

Valpurgijos nakties ritualai

Tai laikas, kuomet galima nuvaryti nuo savęs problemas ir nemalonumus. Ansčiau egzistavo paprotys balandžio 30-ąją prieš slenkstį barstyti smėlį arba žolę, kad į namus negalėtų įeiti jokia blogio jėga, kol nesuskaičiuos visų žolyčių ar smiltelių. Visada manyta, kad gegužės 1-ąją reikia nusiprausti ryto rasoje, kad susigrąžintum grožį. Manyta, kad žolės Valpurgijos naktį įgyja stebuklingų galių, todėl visos žolininkės tuomet eidavo jų rinkti.

Ką vilkėti Valpurgijos naktį?

Naktį ateis pats geriausias apsaugos amuletų nuo piktų dvasių laikas. Drabužius taip pat reikėtų pasirinkti „teisingus“. Apsauginėmis spalvomis laikoma oranžinė, žydra ir raudona. Drabužių, kuriuos vilkėjote per kokį nors konfliktą ar negerą atsitikimą, geriau nevilkėti. Toks drabužis išsaugo neigiamą energiją, pritraukiančią dvasias. Taip pat reikėtų vengti juodos spalvos. Jeigu norite pamatyti ateitį, puikiai tiks violetinių ir sidabrinių atspalvių daiktai. Galite sukurti savotišką laiko koridorių – vienas priešais kitą išdėliokite keturis veidrodžius ir prieš juos uždekite tris žvakes taip, kad juose atsispindėtų šviesa. Įdėmiai žiūrėkite, po kurio laiko ten turėtų pasirodyti ateities vaizdai. Atsargiai su žodžiais ir veiksmais. Pernelyg dažnas keikimasis, minit blogio jėgas, aktyvi negatyvi gestikuliacija padaro žmogų blogio jėgų žaisliuku. Senovės Europoje balandžio 30-ąją buvo populiaru deginti ugnį. Būtinai uždekite ir jūs – židinį, krosnį, laužą kieme ar, blogiausiu atveju, bent žvakę. Pageidautina pereiti per ugnį ar dūmus. Jeigu yra galimybė, ypač puiku peršokti per laužą. Jeigu nėra, galite uždegti bet kokius smilkalus. Pastatykite juos ant kėdės ar grindų ir apeikite aplink penkis kartus.

————–
REGISTRACIJA:
Registracija yra patvirtinama užsiregistravus https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfb-2NzoHGNW0DpMGGwQqPd9pAcS07JLZjqrHRuxqSR9hQX8Q/viewform
bei atlikus pavedimą.

—–
KAINA: 15 EUR.

Pavedimą atlikti į: UAB “Bikein Baltic”
LT66 7044 0600 0810 7043 EUR
Paskirtis: valpurgijos treniruotes

*Renginys vyksta susirinkus 15-ai dalyvių, tad prašome registruotis iš anksto.
**Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

***Prisijunkite ir feisbuke.