Svingo šokių pamoka Sveikas Miestas

Svingo šokių pamoka

2017
Gru
/ 07
Ketvirtadienis

Svingo šokių pamoka

Miestas
Vilnius
Vieta
Kalvarijų g. 24a
Laikas
16.00

„Sveikas miestas“ siūlo šaltuoju laikotarpiu nepamiršti aktyvaus gyvenimo būdo bei gražiausių metų švenčių laukimo periodą praturtinti skirtingais sporto bei sveikatingumo užsiėmimais. 

Naujos iniciatyvos „Neužsisėdėk – geriau judėk“  metu, kiekvienas gali atrasti sau patinkantį užsiėmimą ir sportuoti nemokamai iki pat gruodžio pabaigos. Sostinės gyventojai turi galimybę rinktis iš pačių įvairiausių pasiūlymų – nuo regbio iki šokių pamokų.

Hoppers’ šokių studija kviečia visus šokti

Šokti svingo šokius bei dalyvauti atvirose pamokose bus galima iki gruodžio 22 d.

Šokių pamokos vyks ketvirtadieniais (lapkričio 23 ir 30 dienomis bei gruodžio 7, 14, 21 dienomis) nuo 16 val. Taip pat vilniečiai šokti galės pirmadieniais ir trečiadieniais  (lapkričio  22, 27, 29 ir gruodžio 4, 6, 11, 13, 18, 20 dienomis) nuo 17.30 val. Hoppers’ šokių studijoje (Kalvarijų g. 24a).

Svingo šokiai yra puikus būdas ne vien išmokti koordinuotai judėti, bet ir suteikti savo energijai kryptingą meninę išraišką, šokant poroje su kitu žmogumi arba individualiai.

Į šokių pamokas vyksta registracija internetu: http://www.hoppers.lt/pamokos/. Registracijos laukelyje, kur parašyta „Partnerio vardas, pavardė”,  užrašykite „Neužsisėdėk – geriau judėk“.

 

 

 

Neuzsisedek - geriau judek FB Event 1920x1080x-02 (1)