Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimas Sveikas Miestas

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimas

2019
Bal
/ 23
Antradienis

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimas

Miestas
Vilnius
Vieta
Vingio parkas (nugarinė estrados pusė)
Laikas
18:00 - 19:30

„Sveikas miestas“ drauge su šiaurietiškojo ėjimo trenere Irena Gudiškiene kviečia vilniečius bei miesto svečius susitikti šiaurietiškojo ėjimo nemokamose treniruotėse, kurios Vingio parke bus organizuojamos iki pat gegužės pabaigos.

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai startuos balandžio 15 d. ir vyks darbo dienomis, vakarais, nuo 18.00 val.

„Kai tikrasis pavasaris jau už lango, pats laikas daugiau laiko praleisti gryname ore. Džiaugiamės ir vėl galėdami pakviesti visus susitikti mūsų šiaurietiškojo ėjimo klube. Tik šį kartą organizuosime užsiėmimus atskirai pažengusiems ir pradedantiesiems. Iš viso net 12 treniruočių. Tikimės, kad jose sudalyvaus įvairaus amžiaus bei fizinių pajėgumų žmonės, kadangi šis ėjimas yra tikrai skirtas kiekvienam,“ –  džiaugiasi „Sveiko miesto“ komunikacijos vadovė Karolina Dilytė.

Balandžio 15 ir 23 dienomis vyks pirmieji užsiėmimai pradedantiesiems. Balandžio 18 ir 25 dienomis (ketvirtadieniais) kviečiami į parką atvykti pažengusieji.

Gegužės 7, 14, 21  ir 28 dienomis (antradieniais) bus organizuojami pradedančiųjų užsiėmimai, o gegužės 9, 16, 23 ir 30 dienomis (ketvirtadieniais) vyks pažengusiųjų užsiėmimai. Visomis dienomis šiaurietiškojo ėjimo pamokos prasidės 18.00 val. Užsiėmimų dalyviai bus laukiami prie nugarinės estrados pusės.

Dalyviai kviečiami atvykti su savomis, šiaurietiškam ėjimui skirtomis lazdomis. Neturintiems – lazdos bus paskolintos vietoje.

*Esant itin prastiems orams, užsiėmimai nevyks.

**Prisijunkite ir feisbuke.