Registracija į projektą (Sąmoningas kvėpavimas įmonėms) Sveikas Miestas

Registracija į projektą (Sąmoningas kvėpavimas įmonėms)

2019
Kov
/ 21
Ketvirtadienis

Registracija į projektą (Sąmoningas kvėpavimas įmonėms)

Miestas
Vilnius

„Sveikas miestas“ drauge su VšĮ „Kvėpuok gyvenimą LT“ kviečia Vilniuje įsikūrusias įmones dalyvauti nemokamuose sąmoningo kvėpavimo užsiėmimuose, kuriuos organizacijų darbuotojams ves profesionali sąmoningo kvėpavimo instruktorė (Dalios Beatos Kasmauskaitės (LT) ir Dan Brule (JAV) mokinė) Šarūnė Lynikaitė.

Sąmoningo kvėpavimo praktika – tai itin moderni bei efektyvi metodika, kuri padeda žmonėms ne tik tobulėti, bet ir palaikyti gerą sveikatą ir atskleisti savo potencialą.SM_FB_Kvepuokite_1080x1080px

Norint pasiekti rezultatų komandoje, būtinas ne tik tikslingai suplanuotų greitas užduočių vykdymas, bet ir visapusiška žmogaus sveikata.

Didžiausius rezultatus pasiekti gali emociškai sveiki ir pailsėję žmonės. Tuo tarpu, retas susirūpina, kad savaime susiformuojantys stresas bei įtampa darbe, neigiamai veikia žmogaus psichinę, emocinę ir mentalinę būsenas. Ilgainiui krinta darbingumas ir motyvacija, nes pradedama jausti nerimą, baimę, nepasitikėjimą savimi, gali atsirasti dėmesio koncentracijos problemų, blogėja atmintis, atsiranda didesnis dirglumas, mažėja motyvacija siekti tikslų.

Įmonės, norinčios dalyvauti iniciatyvoje, kviečiamos registruotis el. paštu sarune@kvepuokgyvenima.lt. Projekte galės dalyvauti visos organizacijos, kurios spės užsiregistruoti iki kovo 29 d.

Prisijunkite ir feisbuke.