Pažink Vilniaus apylinkes žingsniuojant! Sveikas Miestas

Pažink Vilniaus apylinkes žingsniuojant!

2018
Spa
/ 13
Šeštadienis

Pažink Vilniaus apylinkes žingsniuojant!

Miestas
Vilnius
Vieta
Pilaitė (Smalinės g. 3)
Laikas
10.00 - 14.00

Atvėsus orams kviečiame kartu keliauti į Pilaitę ir Šilėnus – du viename, tikrai būsite nustebinti šių dviejų vietovių harmonija! Tiesiog neįtikėtina, jog taip arti Vilniaus yra išlikusi natūrali gamta, mažai žmogaus paliestas, išraiškingas kraštovaizdis su upelių slėniais, nuostabiais panoraminiais vaizdais.

2018.10.13 d. Pažink Vilniaus apylinkes žingsniuojant – Pilaitė ir Šilėnų kaimas programa :

9:50 – susitinkame Pilaitėje pamiškėje Smalinės g. 3 važiuosime nuosavu transportu, jeigu reikėtų pavėžėti susisiekite kontaktiniu telefonu.
10:00 – žygį pradėsime Pilaitės dvare kopsime į Pilaitės piliakalnį. Apžiūrėsime išlikusius pastatus ir Pilaitės dvaro vandens malūną, pastatytą ant Sudervės upelio kranto. Aptiksime ir labai netikėtą tokiai vietai radinį – didžiulį vėjo malūną, atkeliavusį į Pilaitės dvarą iš Šakių rajono. Keliaudami toliau prieisime Salotės ežerą, kur galėsime trumpam atsikvėpti, išgerti arbatos ir užkąsti. Maršrutas 5 km.
12:00 – važiuojame iš Pilaitės į Šilėnų kaimą.
12: 30 – žygio startas Šilėnuose. Maršrutas vingiuos pro Šilėnų kaimą su puikia Švč. Mergelės Marijos bažnyčia, miškuose pasislėpusiu akmeniniu grindiniu keliausime į Sviliškių kraštovaizdžio draustinio regyklą, į lietuvišką pelkę, ten kur prasideda upelis ir itin išraiškingas Naujosios Rėvos piliakalnis. Maršrutas 6 km
Apie 14.00 grįšime į Vilnių.
Žygis nemokamas – registruokitės, dalyvaukite, semkitės sveikatos iš judėjimo ir buvimo gamtoje.
Registruotis išvykai : https://goo.gl/forms/By7RmPXVsDtPnR0J3

Nepamirškite pasiimti lengvų užkandžių, arbatos piknikui ir šypseną veiduose.

Kontaktinis telefonas: +37069834422
Raimonda

Prisijunkite ir feisbuke!