„Nirvana Fitness“/ „Studija Om“ Sveikas Miestas

„Nirvana Fitness“/ „Studija Om“

2018
Bal
/ 17
Antradienis

„Nirvana Fitness“/ „Studija Om“

Miestas
Vilnius
Vieta
„Studija Om“ (A. Vivulskio g. 41)
Laikas
17.10

„Sveikas miestas“ bendradarbiaudamas drauge su „Studija Om“ bei „Studija M“ kviečia sostinės gyventojus dalyvauti atviruose „Nirvana Fitness“ užsiėmimuose.

Organizatoirų nuotr 2Studijos atveria duris vilniečiams, kad padėtų tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą bei psichologinę būseną.

„Nirvana Fitness“ – tai natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoti kūną ir protą bei prailginti gyvenimo trukmę per pakankamą kasdieninę oksigenaciją (kūno prisotinimą deguonimi). Šis treniruočių metodas ir gimė vardan didėjančio dėmesio kvėpavimo svarbai.

Reikia išskirti, kad sunerimti verčia medicinos mokslo skelbiami faktai – 80 procentų populiacijos kvėpuoja blogai – paviršutiniškai ir nepakankamai, tik krūtine, nors mums tereikia 6 kokybiškų įkvėpimų per minutę, kad būtų patenkinti mūsų kūno poreikiai.

Išbandyti šią naują kūno ir proto detoksikacijos sistemą, kuri susideda iš „Pilates“ tonizuojančių pratimų, jogos tempimų derinio bei ritmiško kvėpavimo, skambant atpalaiduojančiai muzikai, galima visą balandžio mėnesį.

Užsiėmimai „Studijoje Om“ (A. Vivulskio g. 41) vyks antradieniais, balandžio 10, 17 ir 24 dienomis, nuo 17.10 val.

Į užsiėmimus išankstinė registracija nėra vykdoma. Su savimi reikia turėti patogią laisvalaikio aprangą bei avalynę.