„Nirvana Fitness“/ „Studija M“ Sveikas Miestas

„Nirvana Fitness“/ „Studija M“

2018
Bal
/ 18
Trečiadienis

„Nirvana Fitness“/ „Studija M“

Miestas
Vilnius
Vieta
„Studija M“ (J. Basanavičiaus g. 29A)
Laikas
18.40

„Sveikas miestas“ bendradarbiaudamas drauge su „Studija Om“ bei „Studija M“ kviečia sostinės gyventojus dalyvauti atviruose „Nirvana Fitness“ užsiėmimuose.

Studijos atveria duris vilniečiams, kad padėtų tiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą bei psichologinę būseną.

„Nirvana Fitness“ – tai natūralus būdas pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoti kūną ir protą bei prailginti gyvenimo trukmę per pakankamą kasdieninę oksigenaciją (kūno prisotinimą deguonimi). Šis treniruočių metodas ir gimė vardan didėjančio dėmesio kvėpavimo svarbai.

Reikia išskirti, kad sunerimti verčia medicinos mokslo skelbiami faktai – 80 procentų populiacijos kvėpuoja blogai – paviršutiniškai ir nepakankamai, bdrtik krūtine, nors mums tereikia 6 kokybiškų įkvėpimų per minutę, kad būtų patenkinti mūsų kūno poreikiai.

Išbandyti šią naują kūno ir proto detoksikacijos sistemą, kuri susideda iš „Pilates“ tonizuojančių pratimų, jogos tempimų derinio bei ritmiško kvėpavimo, skambant atpalaiduojančiai muzikai, galima visą balandžio mėnesį.

„Studijoje M“ (J. Basanavičiaus  g. 29A) nemokamos praktikos vyks trečiadieniais ir sekmadieniais, balandžio 11 ir 18 dienomis, nuo 18.40 val., o balandžio 15, 22 ir 29 dienomis, nuo 14.00 val.

Į užsiėmimus išankstinė registracija nėra vykdoma. Su savimi reikia turėti patogią laisvalaikio aprangą bei avalynę.