Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje kiekvieną pirmadienį Sveikas Miestas

Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje kiekvieną pirmadienį

2018
Spa
/ 22
Pirmadienis

Nemokamos riedslidžių treniruotės Vilniuje kiekvieną pirmadienį

Miestas
Vilnius
Laikas
18.00 - 19.00

GRYNAME ORE informacija:

Vėl kviečiame visus, norinčius išmokti važinėti riedslidėmis ar patobulinti savo važiavimo techniką. Užsiėmimai prasideda birželio 18 d. ir vyks Vilniuje kiekvieną pirmadienį iki pat iškrentant sniegui. Užsiėmimai nemokami!

Užsiėmimus veda buvęs slidininkas, Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkas ir Pasaulio čempionato dalyvis, o dabar – klasikinių slidinėjimo maratonų mėgėjas – Marijus Rindzevičius. Treniruotes retkarčiais aplankys ir kiti esami ar buvę lygumų slidininkai, todėl turėsite progą išgirsti patyrusių sportininkų patarimų ar bent jau kartu su jais pasportuoti.

Neturintys inventoriaus, jį gali išsinuomoti – tereikia iš anksto pranešti apie poreikį, įvardinant kokio tipo riedslidžių (klasikinio ar laisvo stiliaus) reikia, su kokiais apkaustais (NNN ar SNS tipo) ir kokio ilgio lazdos reikalingos. (riedslidžių nuoma – 6 eur. riedslidžių ir lazdų komplektas – 9 eur. Rezervacija ir pasiteiravimas apie treniruotes tel. 865905057, arba el paštu marijus@skigo.lt).

Jei numatytos treniruotės metu prognozuojamos itin nepalankios oro sąlygos, treniruotės dažniausiai keičiamos į specializuotos jėgos, greičio, bėgimo ar kitokio pobūdžio treniruotes (tokiu atveju pasiimkite sportbačius). Apie tai pranešime šiame profilyje.

35078569_2205749922776144_6886681524549189632_n

Treniruotės laikas – pirmadieniais nuo 18.00 val. (atvykti pageidautina 15 min anksčiau ir 18.00 būti jau apšilus).
Treniruotės vieta – dažniausiai Vingio parkas. Susitikimo vieta – šiaurinis estrados kampas. Tačiau vieta gali keistis – sekite FB.

Apie savo dalyvavimą artimiausioje treniruotėje el. paštu marijus@skigo.lt. Tik registruoti dalyviai gaus aktualią informaciją apie būsimos treniruotės vietą, laiką ar pobūdį. Nepranešę iš anksto, bet atvykę į treniruotę asmenys mūsų gali paprasčiausiai nerasti.

Užsiėmimus organizuoja VšĮ Grynam Ore kartu su www.skigo.lt.

Prisijunkite ir feisbuke.