Gatvės gimnastika (vaikams) Sveikas Miestas

Gatvės gimnastika (vaikams)

2017
Vas
/ 18
Šeštadienis

Gatvės gimnastika (vaikams)

Miestas
Vilnius
Vieta
Karoliniškėse (V. Maciulevičiaus g. 51)
Laikas
16.00 - 17.00

„Sveikas miestas“ drauge su gatvės gimnastikos komanda „Project Mayhem“ sostinės gyventojus kviečia iš arčiau susipažinti su gatvės gimnastika bei dalyvauti atvirose treniruotėse.

Nors gatvės gimnastika (angl. street workout, calisthenics) egzistuoja jau seniai, tačiau visuomeninio susidomėjimo ir pripažinimo šis išskirtinis užsiėmimas sulaukė tik prieš gerą dešimtmetį, kada internete pasirodė pirmieji amerikiečių ir rusų vaizdo įrašai, kuriuose jie darė tuo metu dar nematytus jėgos triukus ant skersinių, lygiagrečių ar vaikų žaidimų aikštelėse.

Atviros treniruotės visiems

Susipažinti su talentingąją gatvės gimnastų komanda ir dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose kviečiami visi – ir vaikai, ir saugę. Išbandyti šį sportą bei sužinoti daugybę gatvės gimnastikos subtilybių bus galima vasario 14; 18 ir 28 dienomis.

Vaikams užsiėmimai vyks tuo pačiu laiku visomis dienomis  –  nuo 16 val. iki 17 val., o suaugusiems tris dienas atviros pažintinės treniruotės bus organizuojamos vėliau – nuo 17.30 val. iki 19.30 val.

Užsiėmimai vyks Karoliniškėse (V. Maciulevičiaus g. 51). Su savimi į treniruotes reikėtų pasiimti patogią laisvalaikio aprangą bei sportinius batelius.

Išankstinė registracija į atviras pamokas nėra vykdoma.

 *Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis į Denį Tomkutonį, mob. nr.: + 370 (616) 08633. 

*PROJECT MAYHEM feisbuke. 

*Komandos svetainė internete čia. 

PROJECT MAYHEM SM 985x430px_NEW2-01