„Velomaratono“ dalyviai kviečiami iš anksto atsiimti starto numerius Sveikas Miestas

„Velomaratono“ dalyviai kviečiami iš anksto atsiimti starto numerius

2012-08-20

Rugpjūčio 25 dieną populiariausiame sporto renginyje „Velomaratonas 2012“ planuojantys dalyvauti dviračių gerbėjai bei sportininkai kviečiami iš anksto atsiimti savo starto numerius. Juos atsiimti bus galima rugpjūčio 22-24 d. nuo 10 iki 22 val. vyksiančio išankstinio jų išdavimo metu prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Ozo g. 25, Vilnius, 3 „Swedbank“ įėjimas).

Kadangi šiemet saulaukta dvigubai daugiau dalyvių nei pernai, organizatoriai ragina vilniečius organizuotis ir atsiimti ne tik savo, bet ir komandos draugų starto numerius.

Pasak organizatorių, trečiadienį-penktadienį starto numerių atsiimti atvykę vilniečiai ženkliai prisidėtų prie sklandesnės jų išdavimo tvarkos renginio dieną, o šeštadienį Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo rūmų įsikurusiame „Velomaratono miestelyje“ turėtų puikią progą, susitvarkius iš anksto visus formalumus ir atvykus į renginį, pilnai įsitraukti į renginio programą.

Dalyviai iš kitų Lietuvos miestų bei nespėję jų atsiimti laiku, galės tai padaryti ir renginio metu tokia tvarka: 8:00-10:00 val. – vaikų važiavimo dalyviai, 8:00-11:30 val. – mėgėjai, o sportininkai – 8:00-14:00 val.

Taip pat organiztaoriai primena, kad 18 metų neturintiems dalyviams būtinas raštiškas tėvų ar globėjų sutikimas, kurį privaloma pateikti atsiimant starto paketą.

„Velomaratonas 2012“ – trečius metus vykstantis dviračių sporto mylėtojams bei entuziastams skirtas renginys, Lietuvoje formuojantis išskirtinę dviračių kultūrą bei skatinantis aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Rugpjūčio 25 dieną trijų kategorijų dviratininkai – vaikai, mėgėjai ir profesionalai – važiuoja įspūdinga dviračių maratono trasa, esančia Vilniaus senamiestyje. Taip pat renginio metu numatytos įvairios pramogos, linksmybės, Jurgos Šeduikytės, „Saulės kliošo“ bei roko grupės „Sweetsalt“ koncertas bei begalės prizų ir apdovanojimų atiteks ne tik „Velomaratono“ dalyviams, bet ir žiūrovams.

Daugiau informacijos www.velomaratonas.lt.