„Velomaratone“ rekordinė registracijos pradžia Sveikas Miestas

„Velomaratone“ rekordinė registracijos pradžia

2012-06-15

Per pirmas 10 valandų į vieną didžiausių šiais metais rugpjūčio 25 dieną vyksiančių sporto renginių Lietuvoje – „Velomaratonas 2012” – užsiregistravo 300 dalyvių.

 „Pirmųjų valandų rezultatai yra džiuginantys. Tai rodo, kad tokie renginiai yra reikalingi bei svarbūs.

Teikia optimizmo, kad nemokama registracija iki rugpjūčio 18 dienos suskubs pasinaudoti daugumą dalyvių“, – kalbėjo „Velomaratoną“ organizuojančio Nacionalinio automobilių klubo direktorius Benediktas Vanagas.

Daugiausia dalyviai registruojasi mėgėjų važiavime. Taip pat didžioji dalis besiregistruojančių sudaro vilniečiai, tačiau registruojasi nemaža dalis dviračių mylėtojų ir entuziastų iš Kauno, Klaipėdos, Utenos, Ukmergės, Telšių, Šiaulių, Molėtų.

Organiztoriai rangina būti ypač aktyviems mažesniems Lietuvos miestams ir miesteliams. Kviečia visus burtis į gausiausias, originaliausias bei šauniausias palaikymo komandas bei renginio dieną ne tik praleisti puikiai laiką su bendraminčiais, bet ir laimėti įvairius prizus.

Rekordiškai daug dalyvių Lietuvoje pritraukiančiame renginyje dalyvauti kviečiami visi dviračių mylėtojai, kurie, pagal savo amžių ir galimybes, gali pasirinkti trijų tipų distancijas: sportininkų (80 km arba 40 km), mėgėjų (24 km) ir vaikų (2,4 km).

Registracija į renginį yra nemokama iki rugpjūčio 18 dienos.  Nespėję užsiregistruoti laiku, galės tai padaryti ir renginio savaitę, tačiau jau sumokėjus startinį  50 litų mokestį.

„Velomaratono“ renginio organizatorius – Nacionalinis automobilių klubas, bendraorganizatorius – Viešoji įstaiga “Sveikas miestas”.

Oficialus renginio puslapis: www.velomaratonas.lt.