“EURO 2012 Vilnius” startavo Lenkijos ir Graikijos varžybomis Sveikas Miestas

“EURO 2012 Vilnius” startavo Lenkijos ir Graikijos varžybomis

2012-06-12

 ”EURO 2012 Vilnius” – galimybė futbolo mėgėjams pasijusti lyg dalyvaujant 14-ame Europos futbolo čempionate.

Prieš pirmasias turnyro rungtynes, buvo oficialiai atidarytas čempionatas dalyvaujant garbingiems svečiams. Turnyro dalyvius sveikino Lietuvos salės futbolo asociacijos atstovai Olegas Borisovskis ir Darius Pakštaitis, turnyro vyr. teisėjas Nikolajus Biriukovas. Pirmąjį smūgį į kamuolį atliko Lenkijos ambasados Vilniuje atstovas Michal Grozcki. Taip pat atidaryme dalyvavo ir dalyviams sėkmės palinkėjo VšĮ “Sveikas miestas” atstovas Gian Luca Demarco.

Šiame turnyre jėgas išbandys virš 200 žaidėjų, atsovaujančių 16 komandų. Varžybos vykdomos pagal Europos futbolo čempionato rungtynių modelį: keturiuose pogrupiuose žaidžia po keturias komandas. Tokiu būdu bus išaikinta stipriausia komanda liepos 1 d. vyksiančiame turnyro finale, kuri bus apdovanota specialiai šiam turnyrui pagaminta Europos čempionato taurės kopija.

Pirmose varžybose susitiko Lenkijos (Spartakas) ir Graikijos (Olimpija) ekipos. Rezultatu 3:2 nugalėjo Lenkijai atstovaujanti ekipa. Antrose šios grupės varžybose susitiko vokiečiai (Pietų IV) ir portugalai (Pervaža). Įtikinamu rezultatu 1:6 nugalėjo Portugalijai atstovaujanti Pervažos komanda.

Turnyro organizatoriai, VšĮ „Vilniaus dailės akademijos futbolo klubas“ džiaugiasi sėkminga turnyro pradžia ir linki sėkmės tokiai gausybei futbolo entuziastų dalyvaujančių šiame renginyje, kuriems teks kautis S. Neries futbolo aikštyne , o ne stebėti Euro 2012 čempionato rungtynes prie televizoriaus ar dar geriau – kaimyninių šalių stadione, gyvai. Taip, kad Vilnius turi savo futbolo Euro 2012, nors ir mini, bet tikimės ne mažiau aistrų kelsenčių rungtynių sulaukti nei Lenkijoje ir Ukrainoje.

VšĮ Vilniaus dailės akademijos futbolo klubo atstovai.

vda.futsal@gmail.com

http://www.facebook.com/Euro2012Vilnius